2733
2739

به نظر من روانشناس بهتر از مریم آقایی وجود نداره

ولی چارچوب درمانیش رو نمیدونم چجوریه

گوگل کن شاید اطلاعاتی بدست بیاری

تو مهمی💫به امید موفقیت خونواده27 نفری مون در تاپیک👇🌒بیست و یک شب با من باش🌒 هرگاه از خوبی‌ کسصحبتی به میان آیددیگران سکوت می کنندو هرگاه از بدی کسی حرفی شوداظهار نظرها آغاز می‌گرددو این بزرگ ترین مصیبت است …!!!بعضی ها در زمان های خالی شون با شما صحبت می کنند،بعضی ها زمانشون رو خالی می کنند تا با شما صحبت کنند،“تفاوتش را بفهمیم”باید به مردم اثبات می‌کردمکه چقدر اشتباه فکر می کنندکه وقتی پیر می‌شوند،دیگر عاشق نمیشوند.نمیدانند که وقتی دیگر عاشق نشوند، پیر می‌شوند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنون میشم آیدی اینستاشو بدید  ازش برای چه مشکلی جواب گرفتین ؟

من یه تک جلسه داشتم باهاشون مشکلم یکم طولاتیه توضیحش ولی ب همون یک جلسه کامل بستن فولدرو گذاشتن کنار 

و جالب بود برام ک مثلا تایمشون ۴۵ مینه ولی ۱ ساعت و ربع صحبت کردیم و هیچ نرخ اضافه ای نگرفتن ک من تو مشاورا ندیده بودم 

پیجشونو الا اسکرین شات میدم 

2738
من یه تک جلسه داشتم باهاشون مشکلم یکم طولاتیه توضیحش ولی ب همون یک جلسه کامل بستن فولدرو گذاشتن کنار ...

چقدر خوب اره مشاور من برای یک ربع اضافه از ۴۵مین پول بیشتر میگیره

چقدر خوب اره مشاور من برای یک ربع اضافه از ۴۵مین پول بیشتر میگیره

یه ربع ؟ من پیش یه بنده خدایی میرفتم برا ۲ دیقه اخرش ک خدافظی و این تعارفاتو میکردیم پارسال ۸ تومن میگرف :/ برای ۲ مین !

2706