2737
2734

زنگ زد دیروز گفت ساعت 10صبح اسبابتو جمع نکردی؟؟گفتم حالا 40روز داریم تا اسباب کشی.گفت نکن عین دفعه قبل که اینو اون تو اون روز باید اسبابتو جمع کنن.منم گفتم کی که خودم یادم نمیاد؟؟گفت تو هروقت اسباب کشی داشتی همون روز جمع کردی وسایلتو با اینکه چرا چون شوهرم نبوده اون روز یخچالئ از برق دراورده یا تخت بچمو باز کرده یا لباسشویی و دراورده کارای مردونه کرده.اما نه اینکه بخاد از صفز وسیله جمع کنن منم گفتم خیلی زوربهت داره نیا کارگر میگیرم گفت چرا بهت بر میخوره گغتم اخه منت میزاری گفت من منت نزاشتم گفتم یا نیا کمک یا پشت سرادمم حرف نزن..حالا رفته غیبتمو پیش خاهرش و مامانش کرده اوناهم انگار بهشون برخورده که من گفتم نیاید اسباب کشی.با اینکه روز اسباب کشب خودتون میدونید مردها فقط میتونن جابجا کنن اونا میومدن سیاهی لشکر.حالا عذاب وجدان دارم.من تا جواب یکیو میدم عذاب وجدان میگیرم ..جوابش هم نمیذم تا مدتها خودخوری میکنم.میشه بگید چسکارکنم ممنون

دندونعقل سابقم.اصلا نمیدونم چرا ترکیدم🙁    مردانه صفت گرد جهان گردیدم /نامردم اگر مرد درعالم دیدم.یکرنگ ترازتخم ندیدم چیزی/ ان هم ک شکستم دورنگش دیدم😍😍##        🤗           من عاشقم عاشق😍😍عاشق پسری که تاچشماشو باز کرد چشمای منو دید.من دیوانه واردوستت دارم عشقم..از خدا میخام تو  همیشه سلامت باشی...براسلامتی عزیزای خودتون و من دوست داشتی صلوات بفرستید😘😘😘😘😘😘😘😘😘پرچم نی نی سایتیا بالاسسسسسس خیلیییییی بالااااااا               کاش میشد ساعت و زمان و به عقب برگردوند.........اما زندگی سوار من پیاده🤎          تازمانی که زنده م یه کوهم پشت فرزندانم🤍💛👍👍          تازمانی که زنده م یه تهدیدم 👍💛💛براکسی که میخاد حقمو پایمال کنه.

همسرت باید دست کنه جیبش کارگر بگیره این اتفاقا پیش نیاد. اگه کار مردونس ک خواهرشوهرمادرشوهر طفلی چ کنن. مقصر خودتونین فقط 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای بابا چه خواهر شوهری اسباب کشی داشتم از صبح با مادرشوهرم خونمون بودن و جمع میکردیم باهم ...

ولی جاریم نبود ،اگه بخاطر داداشش نبود نمی اومد😐

کار خوبی کردی بدم میاد از اینایی که منت می‌زارن ....بعدشم مگه خونه توعه فقط خونه داداششه میخواد بیاد نمی‌خواد منت گذاشتن و امرو نهی کردنش چیه دیگه😪

بیخیال فکرای مهمترهس که بکنی.

فقط به شوهرت بگو بااینکا جیزی نگفتم بهش برخورده .که بعدا نرن جوردیگه تعریفش کنن

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
2738

والا خواهرشوهر خوبی داری!!! میاد کمک آخرسر هم اینطوری طلبکاری.

خواهرشوهر من موقعه اسباب کشی اون موقعه با پدرشوهرم اینا زندگی میکردم من میخواستم اسباب کشی کنم اصلا خبر نداشت براش هم مهم نبود زنگ هم نمیزد بپرسه اومد خونه باباش اینا چپ چپ نگام میکرد میدید دارم وسیله بلند میکنم میبرم میزارم تو حیاط از دهنش درنیومد بگه کمک میخوای؟؟؟ هیچ نشسته بود فقط نگاه میکرد.

مادر یه نی نی 👶
2706