2733
2739
عنوان

اونایی تجربی خوندن یا کنکور دادن

177 بازدید | 29 پست

بچه ها واسه ادبیات ی کتاب میکرو دارم ک بیشتر قرابته و ی کتاب ابی قلم چی 

بنظرتون لازمه ک کتاب دیگه ای بگیرم ؟ یادی کتابی هست کتاب ارایه ها نمیدونم چی چی ؟ 

بچه ها کتابی نیست ک کلللللل قواعد نکته ها اینای ادبیاتو از راهنمایی تا الان بگه اخه من یادم رفته حتی جمله نمیدونم نها  گزاره و اینا ولیبدون اینکه تو درس نامه باز توضیح بون تو تست این کتابا میاد ☹☹

۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میکرو موضوعی یا طبقه بندی؟

اگه موضوعیه لازم نیست.اون ابی قلم چی هم بنداز دور به درد نمیخوره

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 

کتاب ابی که گفتی خیلی توصیه میکنم برای دانش اموزام اما برای تخصصی ها چون بی نهایت تست های خوبی داره میکروام نقره ایش عربیش فوق العادس با دینیش تخصصی هاشم زیست علط زیاد داره ریلصیش زیاد ب دلم نمیچسبه فیزیکش اما عالیه 

MDC STUDENT
2738
میکرو موضوعی یا طبقه بندی؟ اگه موضوعیه لازم نیست.اون ابی قلم چی هم بنداز دور به درد نمیخوره

کتابهای ابی عالین من سال کنکورم همه درسارو داشتم

زنهایی که به دنبال برابری با مردها هستند آرزوی بسیار کوچکی دارند❥

بیین اگه خواستی غیر میکرو بگیری اگه حرفه ای شدی هفت خوان بگیراگر نه نشره الگو..

ولی کلا تا میکرو نزدی دنبال کتاب نرووو

اندر دل من درون و بیرون همه اوست❤اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست❤

اون آبی ب درد نمیخوره

اگه میخوای از این لقمه های مهر و ماه بگیر ک مخصوص آرایه هاس

هر آرایه رو اول توضیح داده بعد چندتا مثال زده و تست

خواهش میکنم هرکس رو دیدید بهش روحیه بدید،بگید اوضاع درست میشه،خاطره بامزه بگید به هم،باهم حرف بزنید.به دوستاتون زنگ بزنید بی دلیل بهشون چرت و پرت بگید،به هم کادو بدید،همدیگه رو خوشحال کنید...تا اطلاع ثانوی با کسی بد حرف نزنید،واقعا احتیاج داریم افسرده نباشیم،هممون با هم.
ابی که هیچ بیخوده همون میکروتو بزن خواستی نشره الگو یا هفت خوان(فک کنم) خیلی سبز بگیر

اخه ابیه تستای خوبی داشت میکرو بیشترررر قرابته  ولی خوب هیچ کدوم درسنامه خوب ندارن مثلا تو تستای درس اول گفته گزاره کدوم کلمه از این شعره من اصلا نمیدونم گزاره چیه و یادم رفته میخام ی کتاب باشه ک کللل قواعدو گفته باشه بعد بیام تستای این کتابا رو بزنم

۰
کتابهای ابی عالین من سال کنکورم همه درسارو داشتم

ابی نه درسنامه خوبی داره نه پاسخ نامه خوبی

این دیگه نظر شخصیم نیست نظر بهترین مشاورا و دبیراس..ابی سی سال فیزیک و ریاضی کانون فقط چون انواع تیپ رو مشخص کردن بد نیستن

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
2706