2737
2734

😔😔

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
دختر عمت بود کیت بود حسودی میکرد  دیدیش بگو خیالت راحت شد ؟؟ بالاخره مردش دیگه حسودی نکن 😣

بهش زنگ زدم صبح گفتم تو تواتاق پیشش بودی ندیدی چیز اضاف بخوره پررو گفت نه فقط به دلم اومده بود این گربه زمان مرگشهمطمئن شدم کارخودش بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی😭😭😭😭البته سگمم بارداره باید بشینم یکی از توله های اونو نگهدارم

😨😨ببخشید سنتون کمه؟چن سالتونه؟ماشالله که اینقدر حیوان دوستین

غیر ممکن انسان بخواد ازخودش موجود بهتری بسازه ولی خدا کمکش نکنه😐✌
2728
2738

ای وای عزیزززززم

خدا صبر بده بهت واقعا بده 

من هم پیشی دارم چند تا هم هاپو

اصلا نمیتونم ب مردشون فکر کنم دیوونه میشم ، همه زندکیم شدن باورت میشه بخاطر اونا بیشتر میمونم پای زندگیم ، انگار بچه خودمن ، زندگیم بهم بریزه تکلیف این فسقلیام چی میشه

بهش زنگ زدم صبح گفتم تو تواتاق پیشش بودی ندیدی چیز اضاف بخوره پررو گفت نه فقط به دلم اومده بود این گ ...

کار اونه لابد چیزی داده به خوردش میبردی دامپزشک میدیدی تشخیص میدن از چی مرده 

بعضیا از حیوونا بدشون میاد ذاتشون بده

الهی. شاید چیزی خورده که مسموم بوده .مگه صدا خرخرشو نشنیدی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
والا بقرعان😂😂...دختر همسایمون پریروز فوت کرد یه دختر ۲۲ ساله که تازه دوهفته پیش عقد کرده بود...دان ...

چقدر بانمك هستين شما اصلا كامنتتون انقدر پربار بود نميدونيم چطور خودمونو كنترل كنيم!

انسان يا حيوان هر كدوم بميرن براي اطرافيان ناراحتي داره شما اگه همينو نميتوني بفهمي چه اصراريه به زور يچيزي بگين حالا؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706