2733
2739

اونایی ک پولدارن و ماشین خوب دارن و خیلی شیکن و خیلی متنوع لباس میپوشن و ارایش شیک هم میکنن اکثرا شاغلن یا خونه دار؟

اینم بگم خودم مجردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بنظر من اکثرا خانه دارن با همسرای پولدار. شاغل وقت و حوصله ی این قرتی بازیا رو واسه یه مدرسه رفتن، ن ...

یعنی شاغلا اکثرا اون شوهر پولدارو ندارن و میرن سرکار خسته میشن و زیاد حوصله ندارن ب خودشون برسن؟

شاغلا اولویت شون مرتب بودنه.ولی خانه دارا وارد فاز تجمل و تفاخر هم میشن. بگذریم که اصولا شاغلا سرویس میگیرن چون موقع تعطیل شدن مدرسه سر کارن طبیعتا😐

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
2738
یعنی شاغلا اکثرا اون شوهر پولدارو ندارن و میرن سرکار خسته میشن و زیاد حوصله ندارن ب خودشون برسن؟

بله دقیقا. شاغلا اگه شوهرشون پولدار باشه هم معمولا به پول خانم چشم دارن تا اینکه بخوان بهش پول بدن! و اینکه معمولا وقت و حوصله ندارن برای دنبال بچه رفتن تیپ لاکچری بزنن

بیشتر از ۱۰۰ تا تاپیک داری ۱۰۰ تا موضوع مشابه 😐💔 خیلی عجیبه خیلیییی  سرشماریم باشه دیگه تا ...

چون واقعا دغدغس 

الان همه خم گفتن خانه دارا بیشتر میرسن ب خودشون و پولدار ترن

یعنب شاغلا کمتر پول دارن و شوهرشون زیاد پولدار نیس و تیپشونم معمولیه؟

همش پول نیست که  باید وقت داشته باشی بعد هم بعضی خانم های شاغل هم وقت کمتری دارن هم تمرکزشون روی کارشونه دنبال این چیزا نیستن  پسر من 10ساله مدرسه میره من که اینجوری دیدم  قرتی ها اکثرا خانه دارن

چون واقعا دغدغس  الان همه خم گفتن خانه دارا بیشتر میرسن ب خودشون و پولدار ترن

ربطی به پولداری نداره که ...

خب معلومه مادری که از سرکار میاد دنبال بچش نمیتونه به خودش برسه مثل اونایی که از خونه میان 

این خیلی طبیعیه ولی به نظرم بقیشو نمیشه نتیجه گیری کرد 

2706