2737
2734
عنوان

خوشحاله پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 39 پست
اگه توبه کنی و پشیمون باشی بله گناهت بخشیده میشه ولی اگه خوشحال باشی که اون کارا رو انجام دادی نه گ ...

اره توبه میکنم ولی بعد از ازدواجم..

اونقدر میخااامت،،،همه باهام بدشن،،،باحسرت هرروز از کنارما رد شن😘😘
ازدواج بعدش باادمیه که باهاش دوست بودم..واگه کاریم کردم با همون ادمی هست که شوهرمه

عزيزم خداوند بخشنده س

همينكه ك استغفار كردي و ب گناه خودت اعتراف ميكني خيلي خوبه

ب حرفاي خاله خانباجيا گوش نده

تورو خداااااااا لايك نكنين

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزيزم خداوند بخشنده س همينكه ك استغفار كردي و ب گناه خودت اعتراف ميكني خيلي خوبه ب حرفاي خاله خانب ...

قربونت برم💚💙من خودمم میخام توبه کنم حتما اما بعداز عقدم چون الان شرایطشو ندارم...خوده طرفمم میگه که خدا خودش میدونه که تو واقعا زنه منی وقراره ماله من باشی...البته عزیزم اینم بگم که گناهایه خیلی خررااب نمیکنیم که بعدش نشه جمعش کرد

نه عزیزم گناه نیست عین ثوابه،مسیر انسانیته همو دوست دارین و قصدتون ازدواجه

مگه دنبال تنوع طلبی بودی که گناه باشه

بعد وقتی دوتا ادمو که همو نمیخوان با دو خط نوشته مجبور به ازدواج میکنن گناه نیست؟

((دین من انسانیت است))
قربونت برم💚💙من خودمم میخام توبه کنم حتما اما بعداز عقدم چون الان شرایطشو ندارم...خوده طرفمم میگه ک ...

خیلی غرق شدی یکم خودتو جمع کن .درهر صورت کارت اشتباست چ ازدواج کنه باهات چ نکنه گناهه

جواب ابلهان خاموشیست  
2738
زودتر ازدواج کن ک کمتر گناه کنی.بعدم تو مطمعنی عروسی میکنی؟شاید یدرصد نشه بعدش چکار میکنی

اخه فعلا کار نداره.اما قراره حداقل تا سالی دیگه یا دوسال دیگه ازدواج کنیم...ارره مطمئنم ینی یک درصدم احتمال نداره که ازدواج نکنیم..طرفم ازون ادما نیس که بخاطره هوس باشه یا چیزه دیگه..لر هستن،،لرا هم که حرفشون حرفه و غیرت مرداشون زبون زده..

قربونت برم💚💙من خودمم میخام توبه کنم حتما اما بعداز عقدم چون الان شرایطشو ندارم...خوده طرفمم میگه ک ...

از همين الان استغفار كن 

بعدش ببين خدا چطوري راه بهم رسدنتونو بازميكنه

تا وقتي ك دست نكشي از اميالت راه هم به روت باز نميشه

تورو خداااااااا لايك نكنين
نه عزیزم گناه نیست عین ثوابه،مسیر انسانیته همو دوست دارین و قصدتون ازدواجه مگه دنبال تنوع طلبی بودی ...

قربونت...اره درسته واقعا قصدمون ازدواجه چون اون اصلا حوصله دوس دختر بازی و هوس بازیو نداره..ومطمئنم که اخرش بهم میرسیم.💚

دیگه وقتی شوهرت بشه از چی میخوای توبه کنی ؟توبه ینی اینکه تصمیم بگیری یه کار حرام و انجام ندی و ترک کنی بعد ازدواج میخوای توبه کنی با شوهرت نباشی وقتی محرم هستید بهم ؟اگه الان توبه کنی قبوله بعدش فایده نداره گلم سر خدا کلاه نزار 

از همين الان استغفار كن  بعدش ببين خدا چطوري راه بهم رسدنتونو بازميكنه تا وقتي ك دست نكشي از ...

نمیتونم از الان...چون بعدش توبه میشکنم و بدتر میشه...

اره توبه میکنم ولی بعد از ازدواجم..

خب این یعنی الان پشیمون نیستی از کارت که داری ادامه می دی من مذهبی نیستم خاله خانباجی هم به قول دیگران نیستم فقط سوال کردی نظر می دم. حالا فعلا می گی اگه ازدواج کردیم بعدش توبه می کنم معلوم نیست اون موقع هم پشیمون باشی شاید خوشحال هم باشی بگی اگه این کارا رو نمی کردم باهام ازدواج نمی کرد مثلا! انشاءالله همون طور که می خوای پیش بره و صد سال در کنار هم خوشبخت زندگی کنید ولی اگر برات مهمه یک در میلیارد این رو هم در نظر داشته باش که شاید خدایی نکرده خدایی نکرده فرصت توبه نداشته باشی. این که من اینا رو می گم معنیش این نیست که من طیب و طاهرم من خودم از همه بدترم.