2733
2734
عنوان

خوشحاله پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 39 پست
دیگه وقتی شوهرت بشه از چی میخوای توبه کنی ؟توبه ینی اینکه تصمیم بگیری یه کاری و انجام ندی بعد ازدواج ...

خوب روزه قبل عقدم توبه میکنم😄

اونقدر میخااامت،،،همه باهام بدشن،،،باحسرت هرروز از کنارما رد شن😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب این یعنی الان پشیمون نیستی از کارت که داری ادامه می دی من مذهبی نیستم خاله خانباجی هم به قول دیگر ...

درسته حرفتونو قبول دارم...نه من میگم بعدش توبه میکنم که گناها قبلم بخشیده بشه..خوب بعداز ازدواج خوشحالم ازینکه باهم هستیم...نه نه کاری نکردم که بخام مثلا پاگیرش کنم...ایشالا که بخشیده میشه..

2728
خیلی غرق شدی یکم خودتو جمع کن .درهر صورت کارت اشتباست چ ازدواج کنه باهات چ نکنه گناهه

گفتم که کاری نکردم که بخا بعدا نتونم جمعش کنم...باشه شما درست میگید

اره توبه میکنم ولی بعد از ازدواجم..

ببخشید گناه گناهه،وقتی الان داری انجامش میدی وازش پشیمون نیستی چطور میخوای بعدا توبه کنی؟توبه یعنی پشیمانی قلبی و انجام ندادن گناه...درحالیکه کارشما نه پشیمونی قلبی داره .الانم که شرایط گناه فراهمه که داری انجام میدی بعد ازدواج خطری نیس که بخوای توبه کنی.مثل این میمونه یکی بگه من تا وقتی که خونه میخرم کلاهبرداری میکنم بعدش دیگه توبه میکنم و .....

ببخشید گناه گناهه،وقتی الان داری انجامش میدی وازش پشیمون نیستی چطور میخوای بعدا توبه کنی؟توبه یعنی پ ...

باشه

2740
ازدواج نکردی که گل، حدست اینه ازدواج میکنی فقط

والله فردا یهو اخلاقها جور نیست به هم میزنن و میمونه کلی پشیمونی

عزیزم ایناییکه میگی تودوران دوستی فلان کردن بهمان کردن ازکجا میدونی قصدشون ازدواج نبوده 

مواظب خودت باش همین

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔