2733
2734
عنوان

ترس عجیب من😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 36 پست
ب نظرم نباید ب این چیزا فک کنی و بری دنبالش تو این دنیا دنبال هرچی باشی همون میاد سراغت پس دور ازجون ...

بله درسته . واقعا باید روی این ترسم کار کنم

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
نه اتفاقا فرم چندان جالبی نداره 

علم روز ب روز پیشرفت میکنه ک ما ازش استفاده کنیم دیگ چرا عمل نکنیم پس؟این آمار مرگی ک این خانم میگه هم احتمال زیاد واسه سالهای گذشته بوده قبلنا ک این عمل جا نیفتاده بود ن الان ک دکترا روزانه کلی بینی عمل میکنن و خبرن تو کارشون
مثل قدیما ک خیلی از زنهای حامله فوت میکردن موقع زایمان ولی الان خیییلی کم پیش میاد خداروشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله درسته . واقعا باید روی این ترسم کار کنم

آره بابا مطمعن باش اگ دکترت خوب باشه و خدا بخواد همه چیز خوب پیش بره ی لذت خیلی خوبی داره بعدش
خودم هنوز عمل نکردم ولی اطرافم زاید عمل کردن نظرشون این بود

2731
نميدونم حتما خيلي ترسيده بوده اخه داروي بيهوشي فقط بيهوشي نيست ك ارامبخش قبلش ميزنن بي دردي ميدن&n ...

عزیزم قبل بیهوشی چه ازمایش های میگیرن و ازمایشی هست که معلوم بشه به داروی بیهوشی حساسیت داری یا نه؟

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
عزیزم قبل بیهوشی چه ازمایش های میگیرن و ازمایشی هست که معلوم بشه به داروی بیهوشی حساسیت داری یا نه؟

اگ حساسيت ب تخم مرغ و سويا و غذاهاي دريايي نداري، مشكلي پيش نمياد

مشكل فاويسم نداري؟

ازمايشام روتينه، هموگلوبين و گروه خوني و ايناس

گل پسر مامان👦🏻😍♥️🤩
اگ حساسيت ب تخم مرغ و سويا و غذاهاي دريايي نداري، مشكلي پيش نمياد مشكل فاويسم نداري؟ ازمايشام روتي ...

نمیدونم فکر نکنم