2733
2734
عنوان

ترس عجیب من😭😭😭

218 بازدید | 36 پست

شاید مسخرست ولی من بینیم نیاز به عمل داره پیگیرشم هستم ولی شب و روز به این فکر میکنم بهو نمیام دیگه اگه عمل کنم همش با این ترس میخوابم بیدار میشم میرم اون موردایی ک عمل بینی فوت کردن میبینم حالم بد میشه نمیدونم چیکار کنم منصرف بشم یانه دل و بزنم به دریا😭

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

وای دقیقا مث منی

منم کنسل کردم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهوش نمیام

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻
2728

همه ي آزمايشاتشُ كامل كردي؟🤔 اگه مشكلي نيست عمل كن.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
وای دقیقا مث منی منم کنسل کردم

با چند نفرم حرف زدم که عمل کردن اونام قبلش همین ترسو داشتن ولی رفتن عمل کردن الان خوبن😪😪

2738
همه ي آزمايشاتشُ كامل كردي؟🤔 اگه مشكلي نيست عمل كن.

ارمایش مشخص میشه همه چی؟ اخه انگار اونایی ک فوت کردن قبلش ازمایش دادن مشکلی نداشتن

ببین عزیزم ترست بی مورده این مثل این میمونه که چون احتمال اینکه ما بریم بیرون ماشین زیرمون کنه هست پس نریم 

یا چون احتمال تصادف هست ماشین سوار نشیم 

اگه روز مود مرگ برسه انسان به هر روشی از بین میره اون خواست خداست 

پس ترس بی مورد نداشته باش! 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
با چند نفرم حرف زدم که عمل کردن اونام قبلش همین ترسو داشتن ولی رفتن عمل کردن الان خوبن😪😪

من فیلمشو دیدم ازحال رفتم

بااینکه همه کاراشوکردم ک عمل کنم شب قبلش پشیمون شدم کنسل کردم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
ارمایش مشخص میشه همه چی؟ اخه انگار اونایی ک فوت کردن قبلش ازمایش دادن مشکلی نداشتن

دكترت هم بايد خوب باشه.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2706