2733
2734
عنوان

از شیر گرفتن پسرم تورو خدا فوریه

33 بازدید | 17 پست
سلام من پسرمو شروع کردم از ذیروز صبح از شیر گرفتن روزش بد نبود ولی شب خ بد بود همش خودم و خودش گریه میکنیم بچم خ التماس میکنه حتی باوجود تلخک میخواد بخوره و چند تا میک میزنه دهنش همش تلخه و تو خواب ناله میکنه .دیشب همش راش بردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام نباید یهو کامل از شیر بگیریش وعده هارو کم کم ..کم کن شب رو درآخر حذف کن یکدفعه ای حذف کنی ب بچه شک وارد میشه
اللهم الزقنااولاداصالحین وسالمین فی الجسم والروح،لیس فی خلقهم زیاده ولانقصان..رب صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
به بچه دروغ نگو فقط پنبه وچسب خودش فکرمیکنه بووو شده
بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
عزیزم پنبه وچسب بزن روش بگو بوو شده
بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
خودتم جلوبچه گریه نکن روحیش خراب میشه گناهداره رو رفتارش هم اثر داره .ببرش پارک مهمانی جایی که دوسداره. بذارش تو وان آب بازی کنه.بهش شیربانی بده بخوره
زن عشقی راکه برای آن گریسته باشدهرگز فراموش نمیکند
بچه رو زیاد هوایی نکن معمولا شیر شب بدتر قطع میشه ولی تحمل کن از سرش بیفته منم تو این مرحله ام البته پسر من با شیشه پاستوریزه میخوره همونم می خوام ندم برای دندوناشون بده شبا مراقبش باش تا دیدی داره نق میزنه بلندش کن اروم اب بده بعد راهش ببر نزار به گریه برسه
2706