2737
2739
عنوان

لحظه ای که خیلی ترسیدین کی بوده؟

4542 بازدید | 256 پست

من یه بار حدود پنج و شیش سال پیش از یه مهمونی شلوغ برمیگشتیم. بعد راه‌پله خونه میزبان نرده نداشت. اون موقع دختر دایی من دو سه ساله بود، موقع در اومدن از خونه میزبان به خاطر شلوغی جلوی در یهو دیدم دختر داییم رو هواس. خدایا داشتم سکته می کردم اون لحظه. ازشم دور بودم نمی تونستم بگیرمش.یه لحظه گفتم بدبخت شدیم، کار خدا بود که خالم تو هوا بچه رو گرفت. خیلی وحشتناک بود.طفلکی مامانش از شدت شک گریه می کرد ‌. خدایا شکرت که به خیر گذشت. 

شما هم تعریف کنید😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو اتوبان تصادف کردیم 

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             
2731

وای منم از خوندنش ترسیدم

یه شب خواب دیدم دخترمو یجا تنها گذاشتم

یجای غریب و شلوغ

صب ک بیدار شدم وحشت زده دنبالش میگشتم.با گریه.چن روز پیش بود.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738

اولین بارپریودشدن😂😂

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

پشت در سی پی ار(احیا) منتظر برگشت پسرم بودم😭

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 

من فوبیا ارتفاع دارم، با دوستامون رفتیم پارک ارم بزور منو سوار ستاره گردون کردن

زبونم‌ بند اومده بود هنوزم بعد دو سال اثرش هست بعضی وقتا میخوام حرف بزنم لکنت میگیرم 😑

باز خدارو شکر سکته نکردم

اولین بار زلزله ی وحشتناکی که تو بارداریم تجربه کردم.چهار طبقه رو تا پارکینگ دویدم و چند بار تو راه پله زمین خوردم.

دومین بار وقتی پسر دوسالم جلوی در بیمارستان تو بغلم بیهوش شد

سومین بار هم ماه پیش که پدرم عمل قلب باز داشت و بعد عمل تا یک روز به هوش نیومد

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2706