2737
2739
عنوان

دوست دماغ عملیمو دیدم

284 بازدید | 21 پست

یه اتفاق جالب تعریف کنم 

دوروزپیش رفته بودم یه فروشگاه بزرگ ومعروف بعدهمکلاسیموکه کل دوران دبیرستان باهم همکلاسی بودیم دیدم دو سه سالی میشدندیده بودمش  باهم احوالپرسی کردیم دیدم دماغشوعمل کرده یه بارتومدرسه باهم دعوامون شدمقصرشم اون بود من تودعوااصلافحش وتوهیین نکردم بهش ولی اون کم آوردازجواب دادن دیگه نمیدونستچی بگه چون خودشم میدونست حق باهاش نیست فقط غرورش بهش اجازه نمیدادکوتاه بیادیهوجلوهمه بچه هاگفت دماغ گنده توبااون دماغت رودست ننت میمونی🤥🤪درحالی که من دماغم کوچیکه واصلا گنده نیست فقط یه کوچولودوران بلوغ ورم کردکه بعدش دوباره کوچیک شداون خودش اتفاقادماغش بزرگ بودولی چون ازبچگی مامانم دائم بهم تذکرمیدادهیچوقت ظاهردیگران وچیزی که دست خودشون نیستومسخره نکن همیشه تووگوشم بودواصلا جوابشوندادم برای تلافی کردن هرچندبعدش یکم حرص خوردم که چراجواب ندادم من یکسال بعداون قضیه ازدواج کردموهی بهم میگفت داداش شوهرتوبرامن جورکن 🤨 خلاصه توفروشگاه که دیدمش گفت دوباره وقت عمل گرفتم ازعمل دماغم راضی نیستم پهنش کرده راستم میگفت دکتره یه قوس عمیق داده بودبه دماغشو پهن شده بود فقط ازنیمرخ یکم بهتربودکه همون دماغ طبیعیش به نظرم بهتربودبهددیدم هنوزم مجرده یاددعوامون افتادم اابته من درسته اون لحظه ناراحت شدم اما اصلا نفرینش نکردم یا چیز بدی براش نخواستم چون مامانم همیشه میگه هیچوقت حتی برادشمنتم بدنخواه انرژی منفیش به خودآدم برمیگرده

برداشت آزاد...😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالا کاری به داستان ندارم، ولی دماغ ربطی به ازدواج نداره و ازدواج موفقیت محسوب نمیشه

بله صددرصد من همچین جسارتی نکردم شایداون ازمن خوشبختترباشه فقط فکرکردم جالب باشه تعریف کرد همین

2738
چیشد😅

هیچی نتیجه اخلاقی: اینکه هیچوقت کسی رو مسخره نکنیم مخصوصاً با نشان دادن ظاهرش که مامانم من همیشه اینو می‌گفت و من تا حالا کسیو با ظاهرش مسخره نکردم واقعا ‍‍😁👌👌

زر نزن عصاب ندارم ‍‍😒🔫
هیچی نتیجه اخلاقی: اینکه هیچوقت کسی رو مسخره نکنیم مخصوصاً با نشان دادن ظاهرش که مامانم من همیشه این ...

خداییش انقدرتوگوشم خونده مامانموخواهرم حتی توذهنمم یهویه چیزی بیادکلی عذاب وجدان میگیرم😅

2706