2733
2739

بعد اقدام به بعد کمرم افتضاح درد میکند طوری که همش حس میکنم پ میشم حالت تهوع عجیبی گرفتم ترشحات زیادی دارم روزانه فقط دوبار شلوار عوض میکنم 8روز به موعدم مونده کسل وخواب آلودم دلمم فقط شورمیخواد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با اجازه اسی من الان یازده روره پری عقب انداختم البته قرص دوفاستون میخوردم و خیلی هوس غذا های مختلف میخوردم بنظرتون من باردارم یانه

وخدایی که در این نزدیکی میزند لبخندی به تمام گره هایی که تصور دارم همگی کور شدند....
2738
[QUOTE=173015530]با اجازه اسی من الان یازده روره پری عقب انداختم البته قرص دوفاستون میخوردم و خیلی ه ...

ایشالا فردا صبح

وخدایی که در این نزدیکی میزند لبخندی به تمام گره هایی که تصور دارم همگی کور شدند....

راستی من یکم زیر دلم و ببخشید لگلنم احساس درد میکنم میشه برا بارداری باشه یا سندروم قبل قاعدگی هست

چرا کمی زوده برات تست...چون منم اون موقع زدم منفی شد...ولی ۳ روز بعدش زدم هاله انداخت....چند روز صبر ...

من امروز موعدم بود ولی پری نیومد بنظرت زعفرون بخورم یا نه 

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘

من که پریودی هام دقیق بود الان یک هفتس عقب انداختم حالت تهوع هم دارم یه بار بی بی چک زدم بعد از 2ساعت یه حاله کم رنگ انداخت یه بارم بعد از چند روز دوباره زدم منفی بود الان نمیدونم چیکارکنم

2706