2737
2739
دکترم گفت از ۲۰ بهمن تا ۲۵ بهمن یه روزش بهت نوبت عمل میدم بیای سزارینت کنم گفت ۷ بهمن بیا تاریخ دقی ...

خصوصی میری؟ 

6سالی میشه خودمو فراموش کردم🖤تیکر ب وقت لاغری وزن اولیه73 وزن فعلیم69شروع99/12/18تیکر رسیدن ب هدفم 60
درد نداره؟ شکمو پاره کنن؟ از اتاق عمل میترسم😭 هرچی به زایمان نزدیک میشم بیشتر به شوهرم فحش میدم باب ...

وای ن عالیههه..بگو بخیه جذبی بزنن...بعد عمل شروع کن از تخت بیا پایین و راه برو تو راهرو بیمارستان...خیلیییییی خوبه ی حس سبکی میگیری....

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای ن عالیههه..بگو بخیه جذبی بزنن...بعد عمل شروع کن از تخت بیا پایین و راه برو تو راهرو بیمارستان... ...

مرسی عزیزم حالا که فعلا بچم بریچه و سزارین گفته دکترم تا ببینم چی میشه 

درد نداره؟ شکمو پاره کنن؟ از اتاق عمل میترسم😭 هرچی به زایمان نزدیک میشم بیشتر به شوهرم فحش میدم باب ...

مگ  زایمان بدون درد هم میشه؟؟؟؟ تو سزارین هم درد و بخیه هست تو طبیعی هم درد و بخیه هست ولی طبیعی نسبتا دردش از سزارین کمتره میگن دوره نگاهتشم کمه من کارای بچمو خودم میکردم کسی کمکم نبود طبیعی فقط زور زدن و مدفوع کردن و معاینه اش خیلی خجالت اوره

6سالی میشه خودمو فراموش کردم🖤تیکر ب وقت لاغری وزن اولیه73 وزن فعلیم69شروع99/12/18تیکر رسیدن ب هدفم 60
2731
دکترم گفت از ۲۰ بهمن تا ۲۵ بهمن یه روزش بهت نوبت عمل میدم بیای سزارینت کنم گفت ۷ بهمن بیا تاریخ دقی ...

انشالله زایمان راحتی داشته باشی

یا فاطمه الزهرا (س) دعام کن مادر
2738
وای تروخدا کار نکن خطرناک هست چند هفته ای؟

بابا من هی میگم بذارین خورد خورد

همه عجله دارن

بعد من همینجوریش دائم کمردرد دارم شبا به سختی میخوابم

وقتی همه کمک میکنن خب من کار سختی ام انجام ندم بازم باید پا به پاشون باشم دیگه☹️☹️☹️☹️

هفته 31