2733
2734
عنوان

مامان کم سن تر ازمن هست.؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8126 بازدید | 335 پست
الهی به حق فاطمه زهرا خدا دامنتو سبز کنه من خودم خیلی ناراحت می شم به خدا وقتی می بینم یکی در حسرت ب ...

ان شاءالله عزیزم

قربون محبتت 

از مهربونیته دیگه

ان شاءالله خدا بچه هاتو حفظ کنه

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
منظورتونو نمی فهمم من متهلم 

با یکی از کاربرا بودم با شما نبودم

میشه واسه ما 👧👦 ی صلوات بفرستین که بهم برسیم و خوشبخت بشیم لطفا واسه جور شدن جهازمم ی صلوات بفرستین 😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره حتما... تلویزیون اونها پر از فیلم های بزرگسال هست چطور میشه فکر بچه رو کنترل کرد؟؟؟ انیمیشن هاش ...

اونچیزایی که شما میگین بین اونا فرهنگ سازی شده 

ایران توی علوم بچه های متوسطه یا زیست بچه های دبیرستانی  از رسش جنسی حرف زده شده معلما یا درس نمیدن اون مبحثو یا بچه ها اینقدر مسخره بازی درمیان و هی میگن زشته و خجالت آوره معلمه بدبختو کلافه میکنن

بحث بحث فرهنگه...

قبول کنیم فرهنگمون یکم ناقصه

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
اونچیزایی که شما میگین بین اونا فرهنگ سازی شده  ایران توی علوم بچه های متوسطه یا زیست بچه های ...

اینو موافقم دولت مردا هی می گن غرب زده نشید تهاجم فرهنی می کنن...ازاین حرفا ولی تا حالا کسی نیومده بگه فرهنگ ما چیه یافرهنگمونو  مدرن کنه همش حرفای قدیمی تحویل می دن منم قبول دارم فرهنگ خوب غنی داشتیم اما فرهنگ سازی نکردن فراموش شده از اینجا مونده از اونجا رونده شدیم

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻
2731
اینو موافقم دولت مردا هی می گن غرب زده نشید تهاجم فرهنی می کنن...ازاین حرفا ولی تا حالا کسی نیومده ب ...

درسته عزیزم😘💚

یه چیزی خوشگلم 😍😍😍من منظورم از پست اولم شما نبودی خانوم گل 

به دل نگیری یه وقت😍😘

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
اونچیزایی که شما میگین بین اونا فرهنگ سازی شده  ایران توی علوم بچه های متوسطه یا زیست بچه های ...

اینم بگما کجای از دواج با حیوانات بافرهنگیه یاهمجنس گرایی،به خدا اگر فرهنگ اسلامی درس اجرا بشه مدرن ترین فرهنگ وبی عیب ترین فرهنگ می شه به خدا

درسته عزیزم😘💚 یه چیزی خوشگلم 😍😍😍من منظورم از پست اولم شما نبودی خانوم گل  به دل نگیری یه ...

ادم کینه ای نیستم نظرت شمام قابل احترامه نظره دیگه 

چه افتخاری کردم فقط گفتم مادر کوچیک هستن یانه خیلی هم از این قضیه ناراحت بودم که سن کم شوهرم دادن مج ...

اگه ناراحت شدی ،عذر میخوام☹

آخه هیچوقت نتونستم تصور کنم ی دخترو تو سن ۱۳ یا کمتر یا بیشتر شوهر میدن،بنظرم وحشتناکه اون بچه طفل معصوم چی از زندگی میفهمه من خودم ۲۱ بودم ازدواج کردم و الان ۳۰ سالمه با اینکه بااختیار خودم ازدواج کردم و خانوادم کاملا موافق بودن چندوقت پیش ب مادرم گفتم الان یعنی تو سن ۳۰ سالگی وقت ازدواجم بود و بنظرم خیلی زود ازدواج کردم.

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم .
2738
اگه ناراحت شدی ،عذر میخوام☹ آخه هیچوقت نتونستم تصور کنم ی دخترو تو سن ۱۳ یا کمتر یا بیشتر شوهر میدن ...

نه گلم ناراحت نیستم فقط زود قضاوت نکنین 

عزیزم من خودم فرهنگی هستم... بله قبول هم دارم فرهنگ ما یک سری ضعف هایی داره 

اما اینکه بگیم در زمینه تربیت کودک، فرهنگ اروپا قوی هست نه نمی پذیرم... اتفاقا اسلام روی تربیت جنسی خیلی مانور داده ما تا اسم اسلام میاد گارد می گیریم و از طرفی با اینکه کشور ما اسلامی هست اما متاسفانه افراد بسیار کمی در این زمینه مطالعات دارند که اگر مطالعه می کردند و آگاهی داشتند اوضاع بهتر میشد اما افراد زیادی هم هستند که تربیت اصولی دارند 

شما می گید برای اونها فرهنگ سازی شده... پس آمار شبکه های خبری خود کشورهایی مثل انگلیس، کانادا و ... از کجا اومده؟ سن بارداری دختران خیلی پایین هست، میزان سقط جنین سالانه رقم بالایی رو نشون میده

می بینید¡¡ تو همه کشور ها ضعف فرهنگی خصوصا موارد جنسی وجود داره.... من گاهی با بچها انیمیشن های دوبله شده رو نگاه می کنم بلا استثنا تو همه شون یک سری صحنه های جنسی وجود داره

عزیزم من خودم فرهنگی هستم... بله قبول هم دارم فرهنگ ما یک سری ضعف هایی داره  اما اینکه بگیم در ...

نظرتون واقعا عالی بود 

عزیزم من خودم فرهنگی هستم... بله قبول هم دارم فرهنگ ما یک سری ضعف هایی داره  اما اینکه بگیم در ...

بحث بحث تجاوز نبود عزیزدلم بحث فرهنگه

فرهنگ غنی فرهنگیه که اجازه بده آدما توی هرسنی رفتارای مربوط به همون دوررو انجام بدن

اینکه از یه بچه بچگیشو بگیری توی هرجایی ازاین دنیا جرم محسوب میشه 

من گفتم فرهنگ سازی شده ینی آناتومی بدن انسانو از بچگی بهشون یاد میدن از همون بچگی از بلوغ جنسی باخبرن ولی تا یه سنی تو خونواده ی بافرهنگ صحیح بچه ها حق ندارن به این مسائل نزدیک شن همون طور که توی ایران خانواده هایی با سطح فرهنگ کم وجود دارن توی تمام دنیاهم وجود داره

بحث بحث تجاوز نبود عزیزدلم بحث فرهنگه فرهنگ غنی فرهنگیه که اجازه بده آدما توی هرسنی رفتارای مربوط ب ...

شما همونی نبودین که تو ی تاپیک اذری ها پرسیده بودین گوزلرین گوزی...چی می شه فارسیش براتون معنی کردم؟