2733
2739

سلام دوستان. مامان من برای حقوق مستمری بابام (که فوت شده )رو از تامین اجتماعی میگرفت . 

پدربزرگ‌من بازنشسته ارتش هستند و حالا فوت کردند . 

به گفته بعضی از دوستان مامان من میتونه از حقوق شوهرش انصراف بده و بره حقوق بابابزرگم که بیشتره رو بگیره . 

ولی ما مطمئن نیستیم و مامانم نگرانه که نشه . 

کسی بوده توی این شرایط ؟ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اگه یه خانمی ۲بار ازدواج کنه وهردوبار شوهرش فوت بشه حقوق هردوشوهرش رو میگیره؟

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2738
چرا نمیتونه انصراف بده ؟ 

خوب داره حقوق میگیره دلبخواه که نیست حقوق پدر اصلا برای دختری که ازدواج کرده نیست مگه اینکه جدا شده یا همسرش فوت کنه حقوق نداشته باشه نه اینکه چون حقوق سوهرش کمه بیاد انصراف بده که بهش بیشتر بدن

اگه یه خانمی ۲بار ازدواج کنه وهردوبار شوهرش فوت بشه حقوق هردوشوهرش رو میگیره؟

اگه شوهر دومش بیمه نباشه حقوق همسر اولش و میگیره اما اگه دوتا شوهرش حقوق بگیر باشن دوتا رو بهش نمیدن یکی رو میدن که معمولا دومی

خوب داره حقوق میگیره دلبخواه که نیست حقوق پدر اصلا برای دختری که ازدواج کرده نیست مگه اینکه جدا شده ...

والا توی اینترنت که سرچ کردیم ، همه کارشناسای حقوقی گفتن میشه ، چون حقوق مستمری بگیران خیلی کمه . ولی می خواستیم نمونه واقعی اگه هست بهمون اطمینان بده . 

اگه شوهر دومش بیمه نباشه حقوق همسر اولش و میگیره اما اگه دوتا شوهرش حقوق بگیر باشن دوتا رو بهش نمیدن ...

آهان چه جالب عمه ام سه بار ازدواج کرده ۲ تا شوهر اولش فوت شدن این شوهرسومی هم وضعش خوبه همش می گفتم خوشبحالش از ۲ جا ۲تا حقوق میگیره شوهرشم داره😅

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت