2733
2734
عنوان

به تموم دخترایی که پدر خوب و حامی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 3228 بازدید | 196 پست
مامان من پدرش فرشته بود ولی خیلی زود مرد و علی رغم میل خودشو خونوادش زن بابام شد. هیچ حامی نداشت. بج ...

چقدر متاثر شدم بخاطر سرنوشت مادرت😔

ايشالا عاقبت بخير بشيد عزيزم

شبى كه ستارگانش را فراموش ميكند..
از پدرم کمک خواستم. الحمدالله بابام مدام باهاش در ارتباطه. ولی جای پدر خودش رو نمیگیره 

ايشالا خدا بهترين تقديرو براتون رقم بزنه عزيزدلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هیچوقت از بابام محبت ندیدم . هیچوقت  

نه علایقمو میدونه

نه منو میشناسه

تا حالا هیچوقت بغلم نکرده

هیچی

دوستان خیلی محتاجم به دعا . میشه لطفا دعام کنید و برام یه صلوات بفرستید.
2731

بابای من با احساسه ولی با اعتیادش خیلی از روزامونو تبدیل ب جهنم کرد 

از بچگی ارزوم بود ترک کنه منم ی پدر مث بقیه داشته باشم ولی هنوز ب ارزوم نرسیدم فقط موادش سنگین تر شده

از اول زندگیمون همیشه جر و بحث دیدم 

هیچ عشق و محبتی تو خونواده ما وجود نداره 

نذاشت رشته مورد علاقه مو برم الانم دنبال کار میگردم کلی خفت میده 

لقمه هامونو میشماره

یه ذره چی میخوریم پیش همه آبرومونو میبره میگه اینا دوتان ولی قد شیش نفر میخورن

بیشتر اوقات کارم غصه خوردن و اشک ریختنه

۲۶ سالمه ولی عین یه پیرزن ۷۰ ساله شدم

تو اوج جوونیم نابودم کرد

دلم فقط مرگ میخواد

دلم نمیخواد ازدواج کنم 

میترسم یکی مث بابام باز بیاد تو زندگیم چون خودش برام تصمیم میگیره

باباهای دوستام دختراشونو رو سر نگه میدارن دخترایی که نه به اندازه من خوب بودن نه مث من درس میخوندن 

کلی حمایتشون میکنن

بابای منم میزنه تو سرم میگه تو مال ای حرفا نیسی حمایتمم نمیکنه بدتر یه کاری میکنه که حس کنم واقعا هیچی نیستم

نه امیدی نه شوقی 

خالم میگفت وقتی من دنیا اومدم بابام ناراحت شده که چرا دخترم چرا پسر نیستم ولی من یادمه واسه داداشم چقد ذوق داشت

الانم همیشه میگه کاش تو پسر بودی با دختر شدنت همه امید و آرزوهامو به باد دادی 

خدایا نه بهشتتو میخوام نه جهنم نه دنیا نه آخرت فقط یه کم آرامش و عشقی که هیچوقت تو زندگیم نداشتم

خدایا منو زود ببر پیش خودت 

همین الانم اینا رو با چشم خیس نوشتم...

😔💔🕯

یه دختر جیگولوی مهربون که عاشق حیوانات و طبیعت و یوگا و کتابه. با من بنفش باشین💜. خدای مهربونم بابت همه نعمتات شکر😍🙏
چقدر متاثر شدم بخاطر سرنوشت مادرت😔 ايشالا عاقبت بخير بشيد عزيزم

...❤

🙏🏻ممنونم، همچنین🌺

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
یه سوال دارم ازت. اونوقت شوهرت اینارو تو سرت میزنه یا نه به روت نمیاره؟

هرکی بود میگفت 

ولی تو این ۷سال شاید فقط چندبار گفته باشه اونم مستقیم نه 

من حق میدم بهش 

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2738
از اول زندگیمون همیشه جر و بحث دیدم  هیچ عشق و محبتی تو خونواده ما وجود نداره  نذاشت رشت ...

قربوووووونت برررررم من😭😭😭😭 چه دل پر دردى دارى

خيلى ناراحت شدم واقعا

احساس همدردى ميكنم باهات... 

از خدا ميخوام يه مرد واقعى و خوب بياد تو زندگيت اگه قصدت ازدواج بود... ايشالا كه اول يه شغل مناسب پيدا كنى و موفق شى و استقلال مالى كسب كنى. ❤️

بابای من با احساسه ولی با اعتیادش خیلی از روزامونو تبدیل ب جهنم کرد  از بچگی ارزوم بود ترک کنه ...

عزيزدلم واقعا اعتياد پدر درد بديه😔 اميدوارم سرش به سنگ بخوره و يه پدر ايده آل بشه براتون❤️

منم هیچوقت از بابام محبت ندیدم . هیچوقت     نه علایقمو میدونه نه منو میشناسه تا حالا هی ...

عزيزدلم😔 اميدوارم خدا به حالت نظر كنه و محبت به زندگيتون برگرده 

غصه نخور قشنگم😘

من جای دخترش نیستم دوستم، اون آدم بدجنس و تو داریه. بابای من اینقدر ساده و بی شیله پیله بود خدا بیام ...

یه چیزی بهت بگم عزیزم من از این جور ادما‌زیاد دیدم

ولی ادمی که انقدر بدذاته که بخواد دل بقیه رو به درد بیاره مطمئن باشه بدیاش یکی دوتا نیست حتی اگه واقعا دخترشو دوست داشته باشه به خاطر شخصیت واخلاقش جور دیگه ای دخترشو اذیت میکنه

اون اگه ادم سالمی بود سعی میکرد محبتشو برای همه خرج کنه

یه چیزی بهت بگم عزیزم من از این جور ادما‌زیاد دیدم ولی ادمی که انقدر بدذاته که بخواد دل بقیه رو به ...

با خساست و گدا بازیش شاید اذیتش کنه، برای عروسی ما غرغر می کرد که چرا کیک سفارش دادین. اینجا از این رسما نداریم. گفتم برو برس به کارت. محلش نزاشتم. 

2706