2733
2734
عنوان

تف تف کی میگه پول مهم نیست😤😠

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 85 پست
پیانو ۱۱۰ میتونینو بگیری تا ۵۰ میلیون دست دوم برقی ها ۳۰ تومن من معلم پیانوام

😁شما بگو ۵ تومن

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
اقا هرکی میگ پول خوشبختی نمیاره بیا  هرچی دارع بده ب من تا بدبخت عالم بشم  اگ اعتراضی کرد ...

😂والا

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی از زندگیت چیزی نمیدونن و قضاوتت میکنن ناراحت و عصبانی میشی از تاپیکم برو بیرون به سلامت شما ک ...

ناراحت چرا، 

داشتم سربه سرت می ذاشتم که کمتر ناراحت بشی، 

سرت سلامت عزیزم، 

😐🤷🏻‍♀️
2731
اخه کی  گفته مثلا فلج بشم پولدار بشم چی رو ب چی ربط میدید، حالا اونایی ک پولدارن همیشه مریضن او ...

نه اصلا من چیزی رو به هم ربط ندادم...بنظر منم پول خیلی مهم و با ارزشه...ولی یه مدت کع مریض بودم فقط از خدا میخواستم حالم خوبشه چون پول هیچ کاری برام نمیتونست بکنه حتی با بهترین دکترا

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
😂پشکل خواهر پشکلم بخری بهتر از کساد پول تو ایران

😂😂😂😂😂😂😂😂😂👌👌👌👌

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

من یه دوره پول زیاد توی دست و بالم بود...

اینققققدددددررر حس خوبی داشتم که با هیچ چیز قابل مقایسه نبود...

گرونترین گوشی و گرونترین طلاها رو میخریدم بدون دغدغه ...

استفاده کردن ازشون شدید حالمو خوب میکرد...

با پول میتونی چیزهایی رو دورت جمع کنی که حالتووو خیلی خیلی خوب میکنه...

تعارف که نداریم شما پول نداشته باش آدمها هم از دورت پراکنده میشن....

2738
پول مهمترین چیز تو دنیاست این نظرمه الانم کسایی ک میان ی سری حرف میزنن ک سلامتی خانواده و ..... فقط ...

منم موافقم.انقد بی پولی کشیدیم خدایی  قشنگ میفهمم پول یعنی چی .پول نباشه دلتم خوش نیست.زندگیتم خوش نیست.. پول باشه همه چی قشنگ میشه

نه اصلا من چیزی رو به هم ربط ندادم...بنظر منم پول خیلی مهم و با ارزشه...ولی یه مدت کع مریض بودم فقط ...

خوب اگه پول نداشتی بهترین دکترا نمیتونستی بری دردت بیشتر بود استرستم بیشتر بود و ............

سلامت باشی

پشكل الاغ ماده باكره خيلي خاهان داره    

😁😂هعی تف تف

به دلار بخری به ریال دراری همین میشه

خوب اگه پول نداشتی بهترین دکترا نمیتونستی بری دردت بیشتر بود استرستم بیشتر بود و ............ سلامت ...

دقیقا همینه. حتی مریضیم بشی پولدار باشه دردت کمتره. تا اینکه پول نداشته باشی و یه دردت هزارتا درد بشه

والا من چن لحظه پیش تو تاپیک برزخ بودم عذرمیخوام دوستان اما توف تو پول توف به این دنیا توف به هرچیزی که ماو فکرمونو حریص کرده بیخیال بابا هروقت غصه اتون شد یکم برید توبحردنیای ماورای این دنیا اصلاااااا غصه یادتون میره

2706