2737
2739
عنوان

طلا ارزون شده

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمعنی؟

اخرین خبر زده قیمتشو

دردی که انسان را به سکوت وامیدارد بسیار سنگین تر از دردیست که او را به فریاد وامیدارد... و انسانها فقط به فریاد هم میرسند نه به سکوت هم!💔
2731
خب بازم ب درد من نمیخوره باید هرماه سود ۵۰ تومن رو بدم از اون طرفم ضرر😭

🥺🥺🥺

طلا باید بلند مدت مدت باشه که سود بده

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
تا ۹۹۶ اومد حالا شده ۱ میلیون ۴ تومن وااای من ۵۰ میلیون دادم طلا وقتی ک طلا ۱ میلیون و ۲۵۰ بود ب ام ...

پایین بیاد از جاهای دیگه بیشتر سود میکنی با پس انداز های آیندت بیشتر طلا میخری نیمه پر لیوان نگاه کنیم

2740
اخرین خبر زده قیمتشو

مرسی عزیزم 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
خدای من ..کاری کردن که به طلای یک میلیون بگیم ارزون😥

والا بخدا  ی سالو نیم پیش من گرمی ۴۰۰خریدم بعد دوماه شد یه تومن بعد شد یکو پونصد   الان ک ی تومن شده  کلی خوشحالم 🤦🏻‍♀️ 

لطفا برای سلامتی  تو دلیم یه صلوات میفرستی🥺❤
ممکنه بازم  بیاد پایینتر  میخوام طلا بخرم میترسم بازم بیاد  پایین

حتما میاد مطمئن باش توی این یه ماه میادپایین

خدایاشکرت ،99/11/29بی بی چکم مثبت شد،5ونیم صبح،99/11/30ازمایشم منفی شدش،99/12/2رفتم سونو ساک بارداری دیده شد،
2706