2726
عنوان

طلا ارزون شده

611 بازدید | 37 پست

سلام خانوما  کسی میدونع امروز طلا گرمی چن بوده   سه شنبه یکو صد و خورده ای بود  پنج شنبه یکو سیو پنج  الان نمیدونم چنده  ؟؟؟؟

لطفا برای سلامتی  تو دلیم یه صلوات میفرستی🥺❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکوچهل

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
2728
یکمیلیون و سه هزار

مطمعنی؟

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
تا ۹۹۶ اومد حالا شده ۱ میلیون ۴ تومن وااای من ۵۰ میلیون دادم طلا وقتی ک طلا ۱ میلیون و ۲۵۰ بود ب ام ...

منم نمیدونم چی کار کنم میخواستم بعد از ظهر ببرم بفروشم 

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   
تا ۹۹۶ اومد حالا شده ۱ میلیون ۴ تومن وااای من ۵۰ میلیون دادم طلا وقتی ک طلا ۱ میلیون و ۲۵۰ بود ب ام ...

تا قبل سال میاد پایین بعد سال میره بالا

تینو طلافروشای اطرافمون گفتن

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
دوباره گرون میشه 

آخه کی من مجبورم بفروشم میرم عمل آخر ماه 

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   
2706