2733
2734
عنوان

به نامزدم خیلی حسودیم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 36 پست
قبول میکنم ولی نمیزاره هیچ کاری انجام بدم

بستگی داره میخوای با پول نامزدت انجام‌بدی یا بابات یا خودت؟؟ اگه پول بابات‌یا خودته که به اون ربطی نداره والا ....

میرقصانم زندگی را به سازم

ببخشید عزیزم من به مردی که اینقدر دست به صورتش بزنه عمرا محل بدم چه برسه حسودی🤪🤪🤪🤪

اینقدر خودتو دست کم نگیر

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو مگه تو از من اجازه گرفتی که به من اجازه نمیدی 

شما هم برات مهم بود بهتر بود قبل ازدواج عمل کنی و خلاص

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
چرا مجرد بودی عمل نکردی؟  منم مادرم نمیزاره میگه هر وقت شوهر کردی  اخه ازدواج کنم بعدش ا ...

بستگی داره اگه بعد ازدواج با پول نامزدت بخوای عمل کنی خب مسلما نمیزاره والا شاید مشکلی نباشه

میرقصانم زندگی را به سازم
2738

🔰استخدام 3 ردیف شغلی با حقوق و مزایای عالی در مجموعه ایران کارمند

(َکاربا گوشی و غیرحضوری)

(حقوق ۲و نیم الی۳میلیون تومان)

(دریافت حقوق بصورت روزانه)

🔶️مشاغل:

🔸️تایپیست مبتدی و حرفه ای

🔸️مترجم مبتدی وحرفه ای

🔸️پشتیبانی آنلاین {دعوت به همکاری}

🔰شرکت دارای نماد اعتماد الکترونیکی و تاییدیه از سایت پلیس فتا ست.

📲جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آیدی زیر در تلگرام مراجعه کنید.

@Melika_n7

بستگی داره اگه بعد ازدواج با پول نامزدت بخوای عمل کنی خب مسلما نمیزاره والا شاید مشکلی نباشه

خب اره دیگه با پول اون  پس چی با پول بابام😂

ولی الان که من شوهری ندارم مادرم نمیزاره اصلا حرف حالیش نمیشه 

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
2706