2737
2739

من  MGSگرفتم ۳ وخورده ای

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عالیع

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌

سلام عزیزم من قابلمه استیل غفاری گرفتم واقعا هم خیلی قشنگن هم جنسشون خوبه ولی قیمتش بالا بود ۳ میلیون و ۹۰۰ تومن اسم یونیک هم شنیده میگن خوبه 👍

رمز ارز ها + آینده = خوشبختی                               تنها باش ولی اضافه نه...              
2738
آخه برام گرونه

اها خب همون یونیک و بگیر

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️
سلام عزیزم من قابلمه استیل غفاری گرفتم واقعا هم خیلی قشنگن هم جنسشون خوبه ولی قیمتش بالا بود ۳ میلیو ...

مبارکت باشه گلم،میخوام گرانیت باشه آخه،فقط میترسم اصل نباشه⁦☹️⁩

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖

چند دست سرویس قابلمه میگیرین؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
مبارکت باشه گلم،میخوام گرانیت باشه آخه،فقط میترسم اصل نباشه⁦☹️⁩

ممنونم گلم منم می‌خوام گرانیت بگیرم منتظرم ببینم بقیه خانوما میگن خوبه یا نه 😁

رمز ارز ها + آینده = خوشبختی                               تنها باش ولی اضافه نه...              
2706