2737
2734
عنوان

بیا بیا بیا بیا دنبال صدای من بیا😆💞🎶🎶

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 23 پست
یک یه دوستی داشتم  دو دوسش میداشتم  سه سه دنده داره  چار چاره نداره  پنج پنج ...

نه هفت هفته ی دختر هشت هشته ی پسر نه نقل و نباته ده عروس و دوماده،😂😂

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩
سلام كرشمه خانوم گل🌸خوبم فِداااات شما چطورى؟ همه شون يه سرخوشى خوبى دارن😍

مرسی عزیز دلم خوبم

خدارو شکر خوبی ک🤩

واای خیلی قشنگن مرسی معرفی کردی من زیاد خواننده نمیشناسم ولی این خیلی قشنگ بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه هفت هفته ی دختر هشت هشته ی پسر نه نقل و نباته ده عروس و دوماده،😂😂

😆💫🙃یادشون بخیر اَخ اَخ اَخ

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728
مرسی عزیز دلم خوبم خدارو شکر خوبی ک🤩 واای خیلی قشنگن مرسی معرفی کردی من زیاد خواننده نمیشناسم ولی ...

هميشع ب خوشى😍🥰

عزززززيزى💜اهنگ خوب ديدم بازم معرفى ميكنم

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
مرسی ولی دیدم ک میخای بری ک انقده غصه خوردم😔😔

قوبونت بشم مددون😅نه اون مال چند ما پيشه

رفتع بودم

يك هفته اى هست برگشتم

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2740
اععع چ خوب اخه تو تاپیک هات اهنگ های خوب بود دان کردم امضاتم قشنگه انقده خوشحال شدم🤩🎉😍

ميسى عشق🥰

فدات بشم مهربون خانوم جون💋