2733
2734

صفر یه توپ گرده

یک یه خط صافه 

دو دو دنده داره

سه سه دنده داره

چهار چهار مچ بند

پنج دامن چین چین

شیش داره میوفته

هفت دوشاخه بالا 

هشت دوشاخه پایین 

۹کله تربچه

ده مادرو بچه

یازده میرم مغازه میگم خانم درازه 

توروبه خدا منو نبر کلانتری با ماشین فرانسوی کلانتری موش داره کله ی خرگوش داره😐🤣🤣🤣🤣

نیگا کن نیگاااا چه روان میخونه بااین سنش😐😐😐🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😶

عشوه از تو ميريزه كرشمه از تو ميباره😁

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2728
من نخوندم فکر کردم صدای یکی از کاربراست با شوهرش😂

چی😐🤔

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩
2738
عين خودم عقل ندارى راحتى😆💓

😐😑

ببین من رفتم همه اهنگ های شاهکارو دان کردم انقد قشنگ بود راستی سلاممم خوبی خوشی؟😉

سلام كرشمه خانوم گل🌸خوبم فِداااات

شما چطورى؟

همه شون يه سرخوشى خوبى دارن😍

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

یک یه دوستی داشتم 

دو دوسش میداشتم 

سه سه دنده داره 

چار چاره نداره 

پنج پنجره داره 

شیش شیشه شکسته 

هفت هفتیر بدستم 

بقیه شم یادم نیس😅

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
عشوه از تو ميريزه كرشمه از تو ميباره😁

😮😮😮

یک یه دوستی داشتم  دو دوسش میداشتم  سه سه دنده داره  چار چاره نداره  پنج پنج ...

اره این یکی هم بلدمم😆

2706