2733
2739
عنوان

دوستان بیاید

189 بازدید | 5 پست

دوستان میگم این گزینه توی گوشی سامسونگ جدیدا هست کسی میدونه برای چیه؟چون من وقتی داشتم نگاه عکسای گالریم میکردم یکدفعه دستم خورد روی این گزینه ولی لغو و زدم سریع حالا میگم مشکل ساز که نیست؟اسمش اینهاسم اون گزینه این بودBixby.

یه حالتی مثل چشم هست وقتی داری عکس نگاه میکنی توگالریت بالای صفحس 

Bixby یه آپشن واسه اندروید ۹ یا ده به بالاست برای کنترل و برنامه دادن به گوشیت 

مثلا میتونی تنظیم کنی که وقتی میری سرکار طبق ساعت یا لوکیشنی که براش در نظر گرفتی بره رو سایلنت و خیلیی کارای دیگه

چه مشکلی ایجاد کنه آخه؟!

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

Bixby یه آپشن واسه اندروید ۹ یا ده به بالاست برای کنترل و برنامه دادن به گوشیت  مثلا میتونی تن ...

آخه خاعر ترسیدم تاحالا نشتیدم همین داشتم نگاه عکس میکردم دستم خورد روش ترسیدم گفتم عکس پخش یا چیزی نشه😰

2731
آخه خاعر ترسیدم تاحالا نشتیدم همین داشتم نگاه عکس میکردم دستم خورد روش ترسیدم گفتم عکس پخش یا چیزی ن ...

نه بابا نگران نباش چیزی نیست🤗☺

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!