2737
2734
عنوان

ویارهای عجیب غریب من ..😣

| مشاهده متن کامل بحث + 5753 بازدید | 271 پست
میترسم منفی بشه انقد تست زدم شوهرم مسخرم میکنه.. 

نه برو عزیز ...خدا بزرگه 

منم عین تو بودم بیچاره کردم شوهرمو انقدر خرید 

برا این رو آژانس فرستادم رفت گرفت 😐

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
تازه هفت هشت هفته ای انقدر ادا اصول داری هان

😁😂😂😂😂😂

ویار ندیده م اخه 😂😂😂😂😂

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ای جان...ان شاالله دوران بارداریت به خیر و خوشی بگذره و نینیتون رو سالم بغل بگیری

فدات دوست خوبم ممنونم 😍

یواشکی بزن نزار اون بفهمه دیگه اگه باشی نشون میده

آخه نمیشه خونمون بیرون شهره فقط با ماشین میشه رفت اون سری گفتم آزانس آورد حتی داروخانه هم مسخرم کرد گفت واس ی بی بی چک مارو میفرستی اونجا😕دیگ حتی دلم نمیخواد بهش فک کنم

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
2728
همسایه آش پخته ...دلم میخواد 😣 روم نمیشه برم بگم  بوی سیر داغش میاد

من ساعت ۱۲ شب یدفعه هوس سوپ کردم شوهرمو بیدار کردم پاشو برام سوپ بگیر

پاشد رفتیم بیرون به زور تونستیم پیدا کنیم همه جا بسته بود

با خودم قاشق برده بودم نتونستم طاقت بیارم برسم خونه تو ماشین خوردم😂😂😂

نه برو عزیز ...خدا بزرگه  منم عین تو بودم بیچاره کردم شوهرمو انقدر خرید  برا این رو آژان ...

آخه بدبختی من میدونی کجاس مادرم داروخانه بغل خونشون اما اگ بدونه بی بی چک میخوام حتی اگ حامله هم نباشم بدبختم میکنه انقد فوش و کتک و اینا 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

آخه بدبختی من میدونی کجاس مادرم داروخانه بغل خونشون اما اگ بدونه بی بی چک میخوام حتی اگ حامله هم نبا ...

وا شوخی میکنی ...ببخشید به اونا چه 

مگه اون میخواد نون و آب بچه رو بده 😐

2740
وا شوخی میکنی ...ببخشید به اونا چه  مگه اون میخواد نون و آب بچه رو بده 😐

ن جدیمیگم سر بچه اولم وقتی فهمید انقد مشت زد تو دلم ک س ماه استراحت مطلق شدم اصن نیومد ببینه زندم یا مرده... خودش س تا بچه داره اما میگه بچه بی کلاسی😕

من از فندق متنفر بودم 😐

فندق میخورم توی دهنم مزه روغن زیتون میده بدم میاد 

همه چی مزه ها رو یه جور دیگه حس میکنم 

ن جدیمیگم سر بچه اولم وقتی فهمید انقد مشت زد تو دلم ک س ماه استراحت مطلق شدم اصن نیومد ببینه زندم یا ...

وای ازش دوری کن عجب مادر داریا 

انرژی منفیه 

اخه یعنی چی ...😐

وای ازش دوری کن عجب مادر داریا  انرژی منفیه  اخه یعنی چی ...😐

چی بگم اینم شانس منه دیگ باورت نمیشه الان از استرس ک عقب ميندازم همش تو خواب میبینم مادرم داره کتکم میزنه 🤦‍♀️🤦‍♀️

به جتی اب  هندوانه بخور  

کیوی

خیار 

و حالت تهوع سیرابی 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
دکتره بهم گفت سو تغذیه داری😂😂😂 به خدا  ۱۶۰ قدم  ۴۸ وزنم  اول بارداری ۵۰ بودما& ...

مریم تویی بابا بخور هرچی دلت میکشه دختر 48 کیلویی قندت کجاس 😁😁😁😁😁

منتظر روزای بهترم ✌
2706