2733
2734
عنوان

پیروِ تاپیک حالت برزخی قبل از مرگ

| مشاهده متن کامل بحث + 2973 بازدید | 40 پست

بچه ها من دیشب این خوابو دیدم 

دیشب خواب دیدم با مامانم رفته بودیم پارچه بده خیاط براش چادر بدوزن (توی شهرمون یه جایی هست میرن شمع روشن میکنن و دعا میخونین)بعد رسیدیم به اونجا مادربزرگم که فوت شده هم اونجا پای شمعا وایساده بود یه نفر دیگه هم بود مامانم بهم گفت دقیق یادم نیست ولی یا گفت ایشونم یکی از اماماس یا هم حضرت فاطمس

یعنی به مشکلم ربط ؟داره اخه از تاریخ ۹.۸ خونه بابامم...

دلم کباب شد براش🥺😭

خودم اونقدر ترسیده بودم اما خداروشکر بعدش همش با لباسای تمیز سرحال و به خوابم اومد .یه بارم یه قسمتی از ارثش رو که حق پدرم بود رو خواستن عمه هام بخورن که پدربزرگم به خوابم اومد و دقیقا همون مبلغ رو گفت برو از فلانی بگیر اون حق تو هست 

هنوزم بعد چندسال همه میگن راست گفتی خودش اومد به خوابت گفت یا از جایی شنیدی 😂

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من دیشب این خوابو دیدم  دیشب خواب دیدم با مامانم رفته بودیم پارچه بده خیاط براش چادر بد ...

اره فکر کنم ربط داره

بچه ها یک سوال دارم دوشنبه سال مادربزرگمه(اولین) پارسال تو مسجد یک نفر سوره هارو تقسیم میکرد ختم تم ...

اره عزیزم بخونشون گردنته

2728
اخه هرچقدر فکر میکنم نمیفهمم چه تعبیری داره یا باید چیکار کنم😔😔😔

از یکی که تعبیر خواب بلده باید بپرسی

بچه ها من‌خیلی خیلی ازمرگ میترسم خیلیم ب فکرمرگم،مثلا میرم توالت یه پامو ک میزارم داخل میگم شایدهمین الان قبض روح بشم ازکجامعلوم ک بتونم اون پای دیگمم بزارم همه ی این فکراتوهمون چندثانیه ازذهنم میگذره یا وقتی میرم حمام وقتی چشام بسته ی باخودم میگم الان چشاموبازکنم عزرائیل جلوم واستاده واسه همین بیشتراوقات بادختر۵سالم میرم حمام ک‌کمترفکروخیال کنم،منم سیدم بچه ها ازاول بفکرمرگ بودم الان چندماهی هست ک توخوندن نمازهام تنبلی میکنم دقیقاهمین چندماه خیلی خیلی بفکرمرگ افتادم فقطم درموردخودمه این افکار نه اطرافیانم

بچه ها من‌خیلی خیلی ازمرگ میترسم خیلیم ب فکرمرگم،مثلا میرم توالت یه پامو ک میزارم داخل میگم شایدهمین ...

عزیزدلم اول که هممون یه روز میمیریم 

دوما که این افکار منفی رو به خودت راه نداره و ذهنت رو با چیزای دیگه مشغول کن سوما مرگ واقعا ترسناک نیست و با چیزایی که شنیدم خیلی از اینجا بهتره 

هنوز خیلی جوونی که بخوای این فکرارو کنی قوی باش و به چیزای مثبت فکر کن

2738
نبابا دروغه. من پدربزرگم چند روز قبل فوتش همش یکیو میدی میگفت این کیه کی راش داده تو اتاق قبل مرگش ه ...

چه جوری آدمی بودن که گفتن پیغمبر میاد باید برم نماز روزه  غیبت می کردن.؟