2733
2734
نمیخوام ازدواج کنم  از چاله بیفتم تو چاه  میرم ی شهر دیگه اره کار میکنه شغلش آزاده

از خدا برات ارامش میخام 

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خود کشی هم کردم ولی نتیجش این شد که اومد بیمارستان مسخرم کرد و رفت  حتی همراه هم نداشتم تو بیم ...

خدا بهت صبر بده 

نمیشه از مادرت شکایت کنی

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2731

چیشده  بچه ها  کمکی بر میاد؟

من همه تونو میشناسم ۵سال میام نی نی سایت ولی کاربر خاموش بودم با بیشترتون شادی کردم  گریه کردم خندیدم غصه خوردم حرص خوردم😏  یه کاربری ام زدم ولی با یه خانوم بی تربیت دعوام افتاد با غرور خودمو تعلیق کردم😏
2738
دیختم دور...  اره میخونم تنها امیدم به درسه

درستو خیلی خوب بخون و رشته مورد علاقتو برو

واقا مغزم ارور داره منم باخونوادم اصلا رابطم خوب نیست و هممون بیماری روحی داریم هروز دعوای شدید میشه

واقا نمیدونم چطو راهنمایی کنم

تو یه درخت قشنگی منم پیچک ، جون میگیرم وقتی که دور تو میپیچم خودم تعلیق کردم:> 
خود کشی هم کردم ولی نتیجش این شد که اومد بیمارستان مسخرم کرد و رفت  حتی همراه هم نداشتم تو بیم ...

بمیرم الهی، ای کاش کاری از دستم برمیومد 

دعا میکنم که آینده زیبایی داشته باشی گلم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیفتد، رویا ببارد، دختران برقصند،  قند باشد ،  بوسه باشد، خدا بخندد به خاطر ما... ما که کاری نکرده ایم... 
2706