2733
2739
الکی میگن بابا !! بچه چهارده ساله رو وقتی پدر مادر داره می‌خوان چیکارش کنن!!! چه کمکی می‌خوان بهش ...

دفعه اول تذکر میدن وکلاس مشاوره میبرن،جاری وبرادرشوهرم بچه شون کتک میزدن ودستش سوزوندن اومدن درخونشون تهدید کردن بچه رو میبرن اگ تکرار کنن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خبری شد ؟ایسگا نبودیم ؟

نه گلم.نمیدونم پیگیریش نمیکنم

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
چاره چیه طفلی داره عذاب میکشه.کاش ادرسشونو بتونی پیدا کنی برام.اون دخترم اگه گوشی داره میخوام باهاش ...

وای الهی هرچی از خدا میخوای بهت بده

الهی خیر ببینی

به زندگیت برکت بباره

آرامش و امید رو لحظه به لحظه ی زندگیت حس کنی عزیزم

اللهم عجل لولیک الفرج و فرجنا به ............ برای فرج خیلی دعا کنید ............. درمون همه ی دردهامون فرج آقاست ... 💓💓💓
وای الهی هرچی از خدا میخوای بهت بده الهی خیر ببینی به زندگیت برکت بباره آرامش و امید رو لحظه به ل ...

عزیز دلم به نظر نمیرسه موضوع دقیق این باشه

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
عزیز دلم به نظر نمیرسه موضوع دقیق این باشه

من آرزو میکنم که دروغ باشه یا سرکاری 

ولی خب هیج دختری نمیاد عکس داغون بزاره تو پروفایلش بخصوص تو این سن که غرور براشون خیلی مهمه

دوما که خب اگ دروغ بود فکر نمیکردم همسایه شماره ایشون رو به این سرعت براتون ارسال کنه

ان شاءالله که سرکاری باشه

ولی اگر نبود، وسیله ی خدا باشید برای کمک به ایشون

خدا نگاه به دلتون کنه و عاقبت بخیر شید عزیزه دلم

اللهم عجل لولیک الفرج و فرجنا به ............ برای فرج خیلی دعا کنید ............. درمون همه ی دردهامون فرج آقاست ... 💓💓💓
2740