2737
2734
میتونی؟کودوم شهری

من کرجم.ببین مشکلی بابت سرپرستی ندارم اما این خانواده دردسرن بعدا شر درست میشه برام از لحاظ قانونیم بعدا به مشکل میخورم جدا از اون همسرم دنبال به سرپرستی گرفتن بچه زیر دو سال هست به عنوان فرزند دوم.شما بهترین کاری که میتونی بکنی اطلاع بدی به بهزیستی گناه داره طفل معصوم😢

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۱۲۳ زنگ بزنید  

الکی میگن بابا !!

بچه چهارده ساله رو وقتی پدر مادر داره می‌خوان چیکارش کنن!!!

چه کمکی می‌خوان بهش کنن؟؟؟

فوقش با پدرمادرش حرف بزنن!!!که باز اونم دوماه دیگه همون اش و همون کاسه اس،؛

عجب احمق هایین انگار این خودش خواسته بدنیا بیاد 

واقا بعضیا لیاقت بچرو ندارن

تو یه درخت قشنگی منم پیچک ، جون میگیرم وقتی که دور تو میپیچم خودم تعلیق کردم:> 
2738

خدا ازشون نگذره

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙

استارتر اگه موافق باشی رسانه ایش کنیم اینطوری شانس های بهتری براش پیش میاد ازین خانواده نجات پیدا میکنه 

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
استارتر اگه موافق باشی رسانه ایش کنیم اینطوری شانس های بهتری براش پیش میاد ازین خانواده نجات پیدا می ...

به گوش خانوادش نرسه ؟مشکل پیش میاد برای هممون حتی خودش

تو یه درخت قشنگی منم پیچک ، جون میگیرم وقتی که دور تو میپیچم خودم تعلیق کردم:> 
به گوش خانوادش نرسه ؟مشکل پیش میاد برای هممون حتی خودش

چاره چیه طفلی داره عذاب میکشه.کاش ادرسشونو بتونی پیدا کنی برام.اون دخترم اگه گوشی داره میخوام باهاش حرف بزنم.نمیتونیم همینجوری بذاریم به حال خودش.پدر و مادرش زندانی میشن  یا احتمالا روانین و بستری میشن.فقط یکاری کن با اون دختر بتونم حرف بزنم راهنماییش کنم مستقیم.براش وکیل میگیرم

2706