2733
2734
عنوان

دلتون الان چی میخواد باشه بخورین

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 97 پست
بزن😂

👊👊👊👊👊👊👊👊

کوجات خورد؟؟😂

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی
😂😂😂😂چرا

خب دیگه.....میخوای تعلیقت کنن.؟

اگر الان به خاطر گرونی نون واب از عقایدوولایت و...... دست بکشیم وکشورمون رو زیر سوال ببریم .....قطعا در واقعه کربلا هم امام حسین رو تنها میگذاشتیم ویزیدی میشدیم....واین زیر سوال بردن دودش تو چشم همون ادم میره ووقتی متوجه میشه که دیره...... ..کاش قدر خودمون رو بدونیم که در زمانی زندگی میکنیم که اخر الزمانه وچیزی به ظهور اقا نمونده....چی بهتر از این که شیعه باشی..در اخر الزمان باشی...علائم ظهور رو داشته باشی ببینی؛سختی ها رو درک کنی وبدونی بعد از تمام این ها منجی عالم بشریت میاد وتو در این زمان پشت امامت ثابت قدم بمونی.کاش از فطرت خودمون دور نشیم و واین زمان رو غنیمت بدونیم....مطمین باشید ما حق هستیم.....کفار در ناحق خودشون متحدن..وما در حق خود تردید داریم..التماس تفکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا پس ؟؟؟؟چیکار کرد.

تاپیک اخ مو بخون 

سه بار تا حالا بهم در مورد این موضوع گفته من چیزی نگفتم آخر اینبار ب شوهرم گفتم 

اونم سمت مامانشو گرفت از دیشب چشم رو هم نذاشتم خداشاهده 

بخاط مادرش امروزم خون شد 

لطفا برای بهتر شدن زندگیم و حال دلم صلوات بفرستید دعا کنید🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥺😭
خب دیگه.....میخوای تعلیقت کنن.؟

ن والا 😥😥😥

چند دقیقه پیش بنظرم تعلیق شدم نی نی یار برگردوند

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی
2728

چیپس و پنیر پر از پنیر با سس کچاپ. یه قابلمه بزرگ پر از سیب زمینی سرخ کردهههه. با نوشابه. بعدشم یه شکلات مغز دار خارجی میچسبه...

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
تاپیک اخ مو بخون  سه بار تا حالا بهم در مورد این موضوع گفته من چیزی نگفتم آخر اینبار ب شوهرم گ ...

دعوا کردین؟؟؟

چیپس و پنیر پر از پنیر با سس کچاپ. یه قابلمه بزرگ پر از سیب زمینی سرخ کردهههه. با نوشابه. بعدشم یه ش ...

گشنم شد😂😂😂😋😋😋😋😋

به خاطر برخورد بد دیگران چرا به خودت آسیب بزنی عزیز ؟ امیدوارم بتونی مشکلتو حل کنی . ایشون هم اخلاقش ...

بیا تاپیک آخرم 

من 3ماهه عقد کردم 

تو این سه ماه سه بار بهم در این مورد گفته 

هیچی نگفتم اما آخرین بار ب شوهرم گفتم اونم سمت مادرشو گرفت امروز برام خون شده انقد جوش زدم مشکل قلبی ام دارم حالم خراب شد صبحی

2738
تاپیک اخ مو بخون  سه بار تا حالا بهم در مورد این موضوع گفته من چیزی نگفتم آخر اینبار ب شوهرم گ ...

به شالت گیر داده😂😂😂

خخخخخ دل منم میخواد

چیشد دلت خواست منم دلم خواست 😂😂😂

دعوا کردین؟؟؟

سره مادره بیشورش 

اخه ب کسی ربطی نداره من موهامو چجوری درست میکنم مهم شوهرم ک دوست داره 

تا الان 3بار هی گفته موهاتو جمع کن فلان کن دیشبم ب دختر جاریم میگه ب زنعموتم یاد بده اینجوری موهاشو جمع کنه سفت کنه روسریشو آویزون نکنه موهارو 

از دیشبه اعصابم خورده ک شوهرم سمتشو گرفت با اینکه خودش بهم میگه اینجوری دوست دارم 

چیشد دلت خواست منم دلم خواست 😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
2706