2733
2734

سال ۹۴ بود فک کنم

از خونه فرار کردم عقد بودم؛ازش بدم میومد میخاس ب زور باهام رابطه جنسی داشته باشه منم میترسیدم

اونموقع سوم دبیرستان بودم  دوروز بعدش برگشتم خونه،کار ب پلیس کشیده شده بود و از خطم پیرینت گرفته بودن و ...خیلی پشیمونم الان؛خداروشکر همون سال توافقی طلاق گرفتیم

الان درس میخونم میرم بیرون همه چی اوکیه ولی وقتی با مامانم دعوام میشه بروم میاره

همش میخاد برسونه ک من فک میکنم تو دوس پسر داری

دلم میخاد با یکی ازدواج کنم برم

الان یادداشت های گوشی مامانمو خوندم همش نوشته بود من درد اولاد دارم

خیلی حالم بد شد😔😔

هیس..

ازدواج اولم

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بدترین اشتباهم این بود که زیادی بچگی کردم🚶💔

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)

اعتماد الکی به دوستم... البته خداروشکر تجربه شد همه اتفاقا وگرنه اگه این اتفاقا نمیوفتاد جای که الان هستم نبودم

یه وقتا بیرون از خودت دنبال یه چیزی می‌گردی. اما نمی‌دونی چی. یه اتفاق، یا یه نفر، یا یه چیز؛ یه چیز که باید، که قراره حالتو خوب کنه. یه حس انتظار عجیب داری تو هر لحظه. اصلا شایدم ندونی با اون اتفاقه قراره حالت خوب شه یا نه، اما میدونی که منتظر یه چیزی هستی.کاش زودتر پیداش شه، تموم شه این انتظار❤🍀     
2738

بخاطر اشتباهای زندگیتون خودتونو سرزنش نکنید بگید ای کاش

عوضش بجای تجربه ازش استفاده کنید

تو یه درخت قشنگی منم پیچک ، جون میگیرم وقتی که دور تو میپیچم خودم تعلیق کردم:> 

من اشتباهم این بود ک از اول عقد و ازدواجم زیادی خانواده شوهرمو تحویل گرفتم خیلی سادگی کردم باید همیشه براشون تو قیافه میموندم ک فکر نکنن خبریه با اینکه از همه لحاظ ازشون بالاترم

خدایا راضیم ب رضای تو ای مهربانترین  
من بدترین اشتباهم این بود که زیادی بچگی کردم🚶💔

چیکار کردی مگه؟؟

یه وقتا بیرون از خودت دنبال یه چیزی می‌گردی. اما نمی‌دونی چی. یه اتفاق، یا یه نفر، یا یه چیز؛ یه چیز که باید، که قراره حالتو خوب کنه. یه حس انتظار عجیب داری تو هر لحظه. اصلا شایدم ندونی با اون اتفاقه قراره حالت خوب شه یا نه، اما میدونی که منتظر یه چیزی هستی.کاش زودتر پیداش شه، تموم شه این انتظار❤🍀     
2706