2733
2739

الان عکسو میزارم یکم گوشه هاش کم پشته اگه راهی بلدین بگین

آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من کرم ابروی سریتا میزنم و با روغن سیاهدونه تغییراتش بعد یک هفته خیلی محسوس و مشخصه

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی
ابروهام🙁

میکرو بلیدینگ

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2738
من کرم ابروی سریتا میزنم و با روغن سیاهدونه تغییراتش بعد یک هفته خیلی محسوس و مشخصه

روغن هر روز میزدی من الان دوهفتس هفته ای دو بار روغن زیتون میزنم هنوز نتیجه نگرفتم

آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤🙂

وازلین  و با روغک فندق و زیتون بریز تو جا ریملی تمییییییز

بعد هر شب قبل خواب با برس ریمل بزن رو ابروت

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
روغن هر روز میزدی من الان دوهفتس هفته ای دو بار روغن زیتون میزنم هنوز نتیجه نگرفتم

زیتونو نمیدونم ولی من سیاهدونه رو هرشب میزدم همراه کرم سریتا قشنگ ابروهام دراومد

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی

روغن کرچک هم خیلی خوبه...با انگشتتون بزنین رو ابروتون هرشب...فک کنم ۱۰روزه کاملا حس کنین تغییراتو

وقتی لب پرتگاهی نگران نباش،یا خدا تو رو از پشت میگیره یا پرواز رو یادت میده....❤️