2737
2739
عنوان

نی نی یار

314 بازدید | 48 پست

چرا اینجوری هستین بعضیاتون؟ یکی دیه میاد فحش میده تاپیکو میترکونه واقعن جاش نیس توی این سایت چون تبادل نظر نیس

لطفا این خانوم ک فحش دادنو تعلیق کنین وگرن من عادت ندارم جایی ک بهم بی احترامی شده بمونم

تاپیک قبلیم ک ترکید ولی فک کنم خودتون میتونین برین چک کنین ک چ فحشی دادن

@baharr_76    

@نی_نی_یار_3    

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تاپیک شما هم خلاف قوانین سایت بود

بی احترامی هم خلاف قوانین سایته 

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂
2738
تذکر میدم هیچ کسی حق توهین نداره 

ممنون

@نی_نی_یار_3    

عزیزم تاپیکو چک کنید خودتون تا قبل اینکه ایشون به ما بگن مریض من داشتم محترمانه تبادل نطر میکردم

مریض واقعا فحش نیست خودتون برید ببینید

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
تذکر میدم هیچ کسی حق توهین نداره 

نی نی یار جان خودتون چک کنید 

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

چ تاپیکی بود؟

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
@نی_نی_یار_3     عزیزم تاپیکو چک کنید خودتون تا قبل اینکه ایشون به ما بگن مریض من داشتم ...

ببین گلم من عادت ندارم باکسی دهن ب دهن بزارم

مریض فحش نیس 

ولی این ک بگی خفه شو و گمشو فلانی بلاسرت بیاره حرف درستی نیس😊

2706