2752
2739
داداشم به چک وای نمیسع اگه بفهمه چی به مادرم گفته باور آبرو نمیزاره براش ...واسه اسمش سر شناسم هست.. ...

بهترین کاره شک نکن ب خدا من اگه برادر داشتم نمیزاشتم کسی دهنشو باز کنه جلوم 

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله بعضی ادما حیا و شرف ندارن بیشعورن.شما نباید اجازه میدادی انقدر بهت توهین کنن تاالان.شوهرت باهاته ...

آره خوبه...اگه اونا پرش نکنن

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2731

خواهر من بشین با شوهرت حرف بزن سنگاتا باهاش وا بکن اینجور که میگی شوهرت خوبه ولی از نطره اراده صعیفه و کوتاه میاد همش تو زنی و رگ خواب شوهرتا خوب میدونی چیه حالا که شوهرت میدونه اونا مقصرن نه تو راضیش کن و یجورای مجبورش کن از اون خونه برین برین مستاجری درسته با این گرونی بهتون سخت خواهد گذشت ولی لااقل ارامش فکر خواهید داشت با خانواده شوهرتم رابطه نداشته باش  نمیگم رابطه را بکل قطع کن چون درست نیست چون همین فردا بامبولی میشه سرت که بچه ما ازم برید و برش داشت رفت و بگیریش کرد و هزار حرف دیگه باهاشون رابطه داشته باشم کم مثلا سالی چند بار مثلا عید به عید احترام خودتا حفظ کن و برای خودت و خانواده ات شخصیت قائل شو از قدیم گفتن جواب ابلهان خاموشیست وقتی میبینی نادان و بی حیاست تو خودتا به نشنیدن بزن و یه پوزخند بهش بزن و بس این بیشتر میسوزوندش  اون میبینه تو ناراحت میشی اون خوشحال میشه پس محلش نزار فقط به فکر خودت و دخترات و شوهر و زندگیت باش جو خونتا شاد کن به خودت برس روحیه خودتا تقویت کن میبینی که چقدر تاثیر داره به اوناهم  فکر نکن اصلا چون با فکر کردن به خودشون و کاراشون فقط خودت میریزی بهم و بس و بالطبع خانوادهات 

زندگی پراز ارامشی را برات ارزو میکنم

وا ینی چی این مرتیکه کی هس ک بخواد دس رو دختر مردم بلند کنه و خانوادشو فحش بده اسی ببخشیدا خیلی سا ...

بخاطر شوهرم گذشتم بخاطر زندگیم شوهرم خوبه باهام ولی لج میکنه سر پدرش بچه هام وابستن تو این دو روز از استرس دخترم همه رگاش بنفش بنفش رو پوستش مشخصن

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
بهترین کاره شک نکن ب خدا من اگه برادر داشتم نمیزاشتم کسی دهنشو باز کنه جلوم 

میترسم نمیدونم والا

خواهر من بشین با شوهرت حرف بزن سنگاتا باهاش وا بکن اینجور که میگی شوهرت خوبه ولی از نطره اراده صعیفه ...

با اون حرفا که به مادر نجیبم زد دارم داغون میشم به شوهرم گفتم دلم نمیخواد دیگه ببینمش 

بخاطر شوهرم گذشتم بخاطر زندگیم شوهرم خوبه باهام ولی لج میکنه سر پدرش بچه هام وابستن تو این دو روز از ...

تا کی؟

شوهر شما اگ مرد زندگی بود طرف شمارو میگرفت یبار نمیگفت از حق خودتو خانوادت بگذر بخاطر بابای خدانشناس من

لج ک میکنه پشتتم نیست میزاره خودتو بچت ضعف اعصاب بگیرین ولی خم ب ابرو بابای بیشعورش نیاد؟

دلت خوشه فقط میگه دوست دارم؟

دلم سوخت برا دخترات والا 

فردا خدایی نکرده بلایی سرت اورد خانوادت نمیگن چرا زودتر نگفتی؟

بابا مگ چقد زندگی میکنین اونم همش اینجوری

دانشجوی داروسازی/savage🤘/زندگی کوتاه تر از اونیه که بخوای با ناراحتی بگذرونیش:)courage💙اگه جواب بیشعوریتو ندادم فک نکن جوابی ندارم...بخاطر اینه ک در حدی نمیبینمت بخوام وقتمو با سروکله زدن با امثال تو هدر بدم  
میترسم نمیدونم والا

از چی میترسی عزیز من با هر کس باید مثل خودش رفتار کرد .فک میکنه بی کس و کاری اینجوری میکنه .ادمای معتاد ترسوان خیلی .ب داداشت همه چیم نگو ک قاطی کنه ولی ی جوری بگو ک بره تهدیدش کنه .اصلا شوهرتم نفهمه .ب خدا ما بر دومادمون امتحان کردیم  ادم شد .زبون این مدل ادما اینجوریه

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
خواهر من بشین با شوهرت حرف بزن سنگاتا باهاش وا بکن اینجور که میگی شوهرت خوبه ولی از نطره اراده صعیفه ...

آره دقیقا باهام لجبازی میکنه نثلا میگم بوس نکن بچما زل میزنه تو چشمام ولباشا بوس میکنه یا هر کاری که من حساسم....

تا کی؟ شوهر شما اگ مرد زندگی بود طرف شمارو میگرفت یبار نمیگفت از حق خودتو خانوادت بگذر بخاطر بابای ...

دیگه تمومش کردم قراره ای این خونه برم....هر وقت نیبینه چون تو خونشیم هر حرفی بارم میکنه....در حالی که واسه اون پسرش چها که نکرده وتا حالا نگفته تو رفت لصفهان براش یه خونه ۱۵۰ متری گرفت

از چی میترسی عزیز من با هر کس باید مثل خودش رفتار کرد .فک میکنه بی کس و کاری اینجوری میکنه .ادمای مع ...

دیشب داداشم به شوهرم گفت ...گفت جداشو ولی نمیدونم به خواهرم چی گفته که داغونه تا اون حدودم که گفته یه روزی جواب باباتا میرم تو همون حیاط که عربده کشیده سر خواهرم بهش میدم