2737
2739
عنوان

یکی بگه نی نیم چیه🥰😘😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 51 پست
اره برامنم دورانی بود...اره خودمم خیلی دیدم درست دراومده 😁

شما پسر داری ک براتون دورانی میچرخید😍😍وای منم ۲۰ روز دیگه باید برم تعیین جنسیت خیلی استرس دارم😆

👩‍👧‍👧❤😍
من از رب گوجه فرنگی و زرد چوبه و گوشت بدم میومد حسابی عاشق شیر بودم هلو و گلابی زیاد میخوردم تهوع اص ...

منم دقیقا سر دخترم ماه ۸ و ۹ یهو خیلی گنده شدم😢خدا کنه این اینطور نباشه

👩‍👧‍👧❤😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما پسر داری ک براتون دورانی میچرخید😍😍وای منم ۲۰ روز دیگه باید برم تعیین جنسیت خیلی استرس دارم😆

اره عزیزم...من ان تی با قاطعیت گفت پسره...همه علایم هم نشونه پسره...پاهام یخ میکنه.بیحالم.تهوع دارم ولی معذرت میخام تو کل ۳ماه ۴بار بالااوردم.تهوع هم بیشتر شب و نصعه شبه 

ممنون ک لایک نمیکنید❤همسر آقای مهندس🙃مامان یه گل پسر خوشگل و بانمک🙂من یه مادرم...چهرم بی بی فیسه ولی تجربه و روحم ۷۰ساله اس!
اره عزیزم...من ان تی با قاطعیت گفت پسره...همه علایم هم نشونه پسره...پاهام یخ میکنه.بیحالم.تهوع دارم ...

اخ جونم😍😍منم دورانی میچرخه پاهام یخه یخه زدم ی بار ب پهلو شوهرم ی ترسی خورد گفت چقد پاهات سرده😂😂😂😂منم حالت تهوعم شبا بود

👩‍👧‍👧❤😍
2731
اخ جونم😍😍منم دورانی میچرخه پاهام یخه یخه زدم ی بار ب پهلو شوهرم ی ترسی خورد گفت چقد پاهات سرده😂😂 ...

😄😄....ان شاالله با سلامتی و دلخوش بیاد ب آغوشت..💕❤

ممنون ک لایک نمیکنید❤همسر آقای مهندس🙃مامان یه گل پسر خوشگل و بانمک🙂من یه مادرم...چهرم بی بی فیسه ولی تجربه و روحم ۷۰ساله اس!
مرسی عزیزم نی نی شمام عمینطور ایشالله سالمو سلامت باشه

زنده باشید ممنونم ❤