2737
2739

دبستانم پسر دختر باهم بودیم جمعیتمونم که خیلی بود همیشه از دبستان با مدیرم خوب نبودم اونم همینطور ولی وقتی پدر یا مادرت میومد مدرسه چنان خوب رفتار میکرد باهات انگار بچه ش هستی ی پسری داشت ی سال ازم بزرگتر بود هم مدرسه ای بودیم کلا با پسره هم خوب نبودم که کلاس چهارم وقتی کسی تو کلاس نبود میومد تو کلاس مث چسب میچسبید بهت ی سال کامل همش ازش میترسیدم بچه بودم فک میکردم قاتل تو فیلما یا... هس😂😂😂😂 و اونم که خوشش میومد بترسم یادش به خیر ،کلا کلاس ششم خسته شدم ازش رفتم ی مدرسه دخترونه و ندیدمش خونش ۲ کوچه جلوتر از ما بود امروز رفتم نونوایی که ی خیابون اونور تر بودداشتم از توکوچه میومدم یهو دیدمش یعنی بخدا عجب تغییری کرده بود چندین سال بود ندیدمش خیلی فرق کرده بود یعنی دیدمش قدش رفته بود هوا موهاش خوش حالت خیلی قشنگ شده بود و صورتش خیلی خوشگل بود اول فکر نمیکردم اون باشه وقتی کامل دیدمش اونم دیدم خیلی خوشمل شده بود  

دبستاتم چقد خاطره داشتم هی روزگار😐😐😐😐 منو هم ببر

چقد تعریف تمجید کردیااا

نکنه خوشت اومد کلک😉🤣🤣🤣

مثل دریا باش آشغالارو‌پس بزن🌊.                                           آهاااااای نی نی یار منو از ترکیدن نترسووووون😈😈😈😈😈منواز دوباره ترکیدن بترسووون🤕🤕🤕🤕.  ولی نی‌نی یار جان تورو خدا دیگه نترکون از بس التماس داداشمو کردم خسته شدم🤕🤕🤕.                                                                                                 حرف هایی که میزنین نشونه ی شخصیت شماس و من جواب بی ادبا و بی شخصیتارو  نمیدم یا شایدم بگم باشه تو راست میگی😊.                                                                                   توی صفحه سوم این تاپیک طریقه گذاشتن عکس لینکی با اسکرین هست اگه به دردتون خورد واسه منم یه صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731