2737
2734
عنوان

دکوراسیون خانه و پرده و مبلمان

122 بازدید | 10 پست

سلام دوستای خوبم یک سوال داشتم

من سِتِ خونمون قهوه ای تیره و طلایی هست یعنی مبلمان و ویترین و نهارخوری رویه و چوب هاش کلا قهوه ای تیره هست، پرده هم تور سفید با والان قهوه ای تیره  ، حالا میخوام والان پرده ام رو عوض کنم، دیگه میخوام کم کم از فاز قهوه ای بیام بیرون، در حال حاضر پول  آنچنانی ندارم که بخوام سرویس چوبم رو عوض کنم به نظرتون والان چه رنگی بگیرم که به مبل های قهوه ای و بقیه ی وسایل های طلاییم بیاد

تعداد رای : 4
نظرسنجی
والان مِسی رنگ
1
25%
نمیدونم😁😁
3
75%

کرم رنگ 

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..

نخودی رنگ هم خوبه

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه رنگ شیک بگیر که بعدن مبلات و سرویس چوبتم عوض کردی باهم ست بشن ، حتما حتما رنک روشن بگیر

آره دقیقا میخوام از قهوه ای بیام بیرون ، موندم چه رنگ روشنی بگیرم که در حال حاضر به این مبل های قهوه ای بیاد و بعد هم بتونم استفاده کنم

آره دقیقا میخوام از قهوه ای بیام بیرون ، موندم چه رنگ روشنی بگیرم که در حال حاضر به این مبل های قهوه ...

عزیزم برو پیج های پرده فروشی ببین چه رنگی میاد ، میتونی از پرده فروشا هم سوال کنی 

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘
2740