2733
2739
عنوان

رفتارای عجیب همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3049 بازدید | 159 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این یعنی چی؟؟؟؟ شوخی کردی؟؟؟ آخه من واقعا برام‌سواله چرا دندون عقلم‌درنیومد یعنی مشکلی نیس؟

بخدا نمیدونم یبار خواهرشوهرای من میگفتن هرکی دندون عقلش کامل دربیاد عقلش کامل تره خواهرمن کامل براش در اومده اما خیلی عاقلتراز منه که یه دونه در اوردم 😂😂😂من خیلی توی جمع خودمونیم فقط بازن داداشام اینا باشیم خنده اینا کلاشوخم اما خواهرم که از من سه سال کوچیکتره میگه زشته سنگین باش انقدر شوخی مسخره بازی در نیار اما من میگم بشینیم همو نگاه کنیم 😂خب چرا دنون عقل بچه ایم درنمیاد بزرگ میشیم درمیاد 😒یه معنی داره دیگه 😉

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2731
این یعنی چی؟؟؟؟ شوخی کردی؟؟؟ آخه من واقعا برام‌سواله چرا دندون عقلم‌درنیومد یعنی مشکلی نیس؟

نگران نباش یسریا دندون عقلشون درنمیاد فکر کنم بخاطر کوجیکی فکشونه

من روشنفکرم؟! 😐 باباش اینکارارو میکنه بمن چه. خداروشکر که شوهرم اهل این چیزا نیست

خدا رو شکر عزیزم به خدا دختربازی رو که دیدم خون به مغزم نرسید یهو شک شدم فک کردم خدایی نکرده همسرتو میگی    همه خونوادش خبر دارن؟؟ سر پیری معرکه گیری   

وای عزیزم خیلی شوکه شدم ناراحت نشید هرچند تالان خودتون متوجه شدید انگار شیرین عقل باشه مامانش توش مونده نگران دخترتون شدم دخترها خیلی حساسن روی پدرشون والگو پذیری زیادی دارند  

فکر نکنم بامشاوره حل بشه چون ده ساله نیست 😢 باز با پزشک ها متخصص صحبت کنید

خدا رو شکر عزیزم به خدا دختربازی رو که دیدم خون به مغزم نرسید یهو شک شدم فک کردم خدایی نکرده همسرتو ...

خودش که معتقده پیر نیست و پسر هجده سالس. اصلا فکر کنم این کارارو میکنه که مثلا به همه بگه من پیر نیستم

2738
وای عزیزم خیلی شوکه شدم ناراحت نشید هرچند تالان خودتون متوجه شدید انگار شیرین عقل باشه مامانش توش مو ...

والا علائمش به اونایی که اوتیسم دارن خیلی شباهت داره. خیلی مشکوکم بهش بهتره برم یه آزمایش بدن چون هوش خیلی بالایی داره ولی تو اجتماع خیلی ضعیفه متاسفانه رفتاراش خجالت آوره

خودش که معتقده پیر نیست و پسر هجده سالس. اصلا فکر کنم این کارارو میکنه که مثلا به همه بگه من پیر نیس ...

ینی همسرش خبرداره؟؟؟ خاک تو سرش  

پدر و پسر هر دو به نوعی دنبال جلب توجهن