2733
2734
عنوان

روز زن...😬😅😅😅😅🤩🥰💗💃💃😎

123 بازدید | 11 پست

یک سوال ایا فقط همسر من بلد نیست سوپرایز کنه....مثلن از الن میگه بیا سرماهه پول دستمه برات بریم یه چیز بخرم برا روز زن....میگم خوبیش اینه همون روز باشه میگه چه فرقی داره...۸ساله کل مناسبتها همینه....😅😅😅😅😅تازه یه بار تولدم میگفت میخای کیک بخریم بریم خونه بابات سوپرایز شی....اینقد که ساده و پاکه دلمم نمیاد بزنم تو ذوقش...😅😅😅

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔

شوهر منم همه چیه تولدو باخودم گرف ب جز کادو ولی بهم گفته بود چیه🤣😅

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
روززن کی هست مگه؟

۱۵بهمن

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔
2738
سلام استارتر میشه درخواست دوستیمو قبول کنی

سلام درخاستو نمیبینم لطفا دوباره درخلست بده

سلام.الان درخواست دادم اگه بازم نشد بی‌زحمت شما به من درخواست بدین 🙏

برام درخاستی نیومده...نمیتونمم درخاست بدم نمیدونم چرا...اگر سوالی داری همینجا بپزس جواب میدم