2733
2739
عنوان

چطوری یکیو حرص بدم خب دوسش ندارم

285 بازدید | 30 پست

من یه دوست پسر دار هم خانواده اون هم خانواده من درجریانن حالا همه راضین میخایم نامزد کنیم ولی اصل مطلب که من باشم حالا پشیمون شدم بدبختم میکنه دیگه نمیخامش زنگ میزنه جواب نمیدم زنگ میزنه مادرم انقدر ازش بدم اومده ممانم دیگه هی طرفشو میگره عوضی کنه 

تو خیلی باارزشی

دلیل پشیمونیت چیه

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم کالا نیس که تا نخواستی عوض کنی 

بشین باهاش صحبت کن دلیل نخواستنتو براش بگو! 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2738

چرا ازش بدت اومد دلیلت چیه ؟ و اینکه اگه نتونی از الان مستقیم حرفاتو بزنی مجبوری طبق خواسته دیگران رفتار کنی و بقول خودت بدبخت بشی! صاف بگو نمیخوام پشیمون شدم.نه عقد کردین نه عروسی هیچ طلبی هم نداری. صحبت یه عمر زندگیه. تو رو دربایستی نمون و مثل یک دختر عاقل و بالغ رفتار کن و تصمیم بگیر 

وا خب مثل یه آدم عاقل تمومش کن این حرکت ها و اینکه دنبال اینی حرصش بدی دیگه چیه

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2706