2733
2739

باردارم دارم روانی میشم

سر ی موضوع کوچک انقد استرس میگیرم ک یعنی چکار کنم چی میشه .....

مثلا میگم نکنه جنسیت بچمو سونو اشتباه گفته باشه بعد وسیله های ک خریدیمو چکار کنم

مثلا سر قضیه سیسمونی انقد فکر میکنم ک یعنی چی میشه یعنی چی بخرم یعنی پولش جور میشه نکنه همشو نخرم 😐

مثلا ی تولدی مهمونی چیزی ک هست انقد حرص میخورم وای یعنی میرم نمیرم😐

ی مهمون ک میخواد بیاد انقد میگم یعنی نکنه خواهرم ک میاد خانواده شوهرمم بیان مزاحم خواهرم بشن..

حس میکنم بچه تو شکمم دیگه از دست من کلافه شده

برا مسائل خیلی کوچک واقلا روانی شدم ی راهکار بدین

خدایا نا امیدم نکن❤👑

نمیدونم اهلش هستی یا اینکه تا اتمام بارداریت چقد مونده ولی بنظرم همیشه نمازت رو بخون و بعد ازون حتما رو به رو جایی که آسمون دیده بشه هر دعایی دوس داری بخون یا خودت دعا کن و یا اینکه شکرگذاری کن. واقعا حس خوبی میده و باعث میشه فکرای منفی نکنی. یه راه دیگم استفاده از خوشگلترین ظرفهاتون برای وعده های صبحونه و ناهاریا شامتون! الان شاید میگی چه ربطی داشت ولی باور کن همینا خیلی ربط داره و باید تجربه کنی. این مسایل پیش پا افتاده خودبخود ذهنت رو به چالش میکشه و نمیراره فرصت کنه به سمت چیزایی که گفتی بره. بازم موارد بیشتری هست که شاید فکرشم نکنی و اگه بخوام بنویسم خیلی طولانی میشه. به خودت و جز به جز خونه و زندگی خودت فکر کن و نعمتهارو ببین‌ و شکرگذاری کن. همین بارداری بزرگترین نعمتی که خیلیا یا نمیتونن یا دیگه فرصتش گذشته.تو الان خیلی چیزها در دسترس داری که استرس رو ازت دور کنن.به وقایع مربوط ب دیگران اجازه نده فکرتو درگیر کنن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم اهلش هستی یا اینکه تا اتمام بارداریت چقد مونده ولی بنظرم همیشه نمازت رو بخون و بعد ازون حتما ...

نمارو میخونم ولی همیشه نه 

بخدا انقدر از خدا میخوام ک این فکرا ازم دور بشه ولی نمیشه

خدایا نا امیدم نکن❤👑