2737
2739
عنوان

تروخدا راهنماییم کنید

105 بازدید | 16 پست

من تو عقدم و شوهرم هر روز بهم زنگ میزنه ولی متاسفانه انگار من حرفی برا گفتن ندارم اصلا چیزی به ذهنم نمیرسه چیکار کنم خانوما یه راهکاری بدین بهم 

اصن ټ خوبے*ت جلو... مآ پشتیم... ولے مسیرے کع میرے گرگاشو مآ کشتیم..🌵👑😭🔫

بگو چی کار کردی؟

چی خوردی؟

چیکار می کنی؟

بعد از توی چیزایی که میگه سوال بپرس😅

مثل دریا باش آشغالارو‌پس بزن🌊.                                           آهاااااای نی نی یار منو از ترکیدن نترسووووون😈😈😈😈😈منواز دوباره ترکیدن بترسووون🤕🤕🤕🤕.  ولی نی‌نی یار جان تورو خدا دیگه نترکون از بس التماس داداشمو کردم خسته شدم🤕🤕🤕.                                                                                                 حرف هایی که میزنین نشونه ی شخصیت شماس و من جواب بی ادبا و بی شخصیتارو  نمیدم یا شایدم بگم باشه تو راست میگی😊.                                                                                   توی صفحه سوم این تاپیک طریقه گذاشتن عکس لینکی با اسکرین هست اگه به دردتون خورد واسه منم یه صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو سلا خوبی چخبر  بعد ازش بخواه ک دیشب کجاها رفته چکارا کرده 

وهمینجور بگو امروز رفتم بیرون مثلا اینو خریدم این اتفاق برام افتاده و...

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
2728
بگو چی کار کردی؟ چی خوردی؟ چیکار می کنی؟ بعد از توی چیزایی که میگه سوال بپرس😅

مرسی

کار خاصی نمخواد  تو برعکس منی من تا جارو کشیدن اتاقمم بهش تعریف میکردم اونم میگفت من دیگه ...

2738

کم کم درست میشین

وقتی باهم خاطرات مشترک ایجادکردین

الانم وقتی مثلامیگه چخبر روزمرگیتو بگو

مثلا بجای سلامتی

بگو میخوام موهامو شونه کنم 

حالا دنبال فلان ماسک مو میگردم ترجیحامارکشم بگو😁

کار خاصی نمخواد  تو برعکس منی من تا جارو کشیدن اتاقمم بهش تعریف میکردم اونم میگفت من دیگه ...

😂😂😂😂😂

مثل دریا باش آشغالارو‌پس بزن🌊.                                           آهاااااای نی نی یار منو از ترکیدن نترسووووون😈😈😈😈😈منواز دوباره ترکیدن بترسووون🤕🤕🤕🤕.  ولی نی‌نی یار جان تورو خدا دیگه نترکون از بس التماس داداشمو کردم خسته شدم🤕🤕🤕.                                                                                                 حرف هایی که میزنین نشونه ی شخصیت شماس و من جواب بی ادبا و بی شخصیتارو  نمیدم یا شایدم بگم باشه تو راست میگی😊.                                                                                   توی صفحه سوم این تاپیک طریقه گذاشتن عکس لینکی با اسکرین هست اگه به دردتون خورد واسه منم یه صلوات بفرستین
ببین شخصیتش چجوریه هر انسانی با یه چیزی سر ذوق میاد

دوست د اره من حرف بزنم باهاش چون سربازه زیادم دلتنگ میشه

کم کم درست میشین وقتی باهم خاطرات مشترک ایجادکردین الانم وقتی مثلامیگه چخبر روزمرگیتو بگو مثلا بج ...

دوست د اره من حرف بزنم باهاش چون سربازه زیادم دلتنگ میشه

خب اگه این طوریه از زندگی روزمره است برایش بگو این کار و کردم، اون حرف و زدم ، حتی این فیلم و دیدم باور کن اگه بد اخلاق و خشک نباشه خیلی خوشش میاد

💞 حسبی الله 💞 برای تعجیل ظهور امام زمان یه صلوات بفرستید 🌹
خب اگه این طوریه از زندگی روزمره است برایش بگو این کار و کردم، اون حرف و زدم ، حتی این فیلم و دیدم ب ...

نه خیلی مهربونه و احساسی

نه خیلی مهربونه و احساسی

خب خوشش میاد دیگه از هر موضوعی که می خوای صحبت کن فقط تو صحبتت علاقه تو ابراز کن یه کاری کن با صدات به وجد بیاد

💞 حسبی الله 💞 برای تعجیل ظهور امام زمان یه صلوات بفرستید 🌹
2706