2733
2734
عنوان

شوهرم منو اسکل می کنه

250 بازدید | 16 پست

میاد بهم قول میده مثلا امروز میریم این چیزو می خریم بعدش که میریم بیرون بهش میگم فلان چیز میخواستیم بگیریم میگه اونو که شوخی کردم . الان فک نکنین چیزای گرون گرون نه از ارزون ترین چیز گرفته تا همون گرونش . چند روز پیش بعد ماه ها گفت شام بریم بیرون منم خوشحال اماده شدم وقتی اومد گف چرا اماده شدی اون حرفم که شوخی بود . بهش گفتم بریم منکه اماده ام . میگه حالا یه شب دیگه و میدونم وقتی این حرفو میزنه معلوم نیس چند ماه دیگه میخواد که بریم . 

از این اخلاقش حالم بهم میخوره بهش گفتم ولی بازم تکرار می کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
به خدا تمی دونی چه قدر ضد حال میخورم از دستش . دفه اخری اشکم داشت در میومد 

اره بخدا حالم بد شد اصن 

جدی باش یعنی چی شوخی بود 

ریکشنش چیه تو ناراحت میشی؟ 

Throw out butterflies
اره بخدا حالم بد شد اصن  جدی باش یعنی چی شوخی بود  ریکشنش چیه تو ناراحت میشی؟

میاد میگه به خطر دو لقمه غذا یا یه بستنی ناراحت شدی چه قدر بچهای . هر چی بهش میگم به خاطر رفتارش ناراحتم قبول نمی کنه قک می کنه به خاطر اینه اون چیز نخریده ناراحتم . 

میاد میگه به خطر دو لقمه غذا یا یه بستنی ناراحت شدی چه قدر بچهای . هر چی بهش میگم به خاطر رفتارش نار ...

بگو توام بخاطر دو لقمه غذا شوخی میکنی ؟ 

خدایی اصن نمیتونم درکش کنم 

چندبار باهاش جدی باش مثلا دفعه بعد ک گفت نه خوشحال شو نه چیزی بگو عمل کرد که خوب نکرد اصن نگاشم نکن

Throw out butterflies
بگو توام بخاطر دو لقمه غذا شوخی میکنی ؟  خدایی اصن نمیتونم درکش کنم  چندبار باهاش جدی با ...

راست میگی باید بی تفاوت باشم . تا الان هر دفه گف  من ذوق کردم بعد به فنا رفتم . دیگه باید همون راه تو رو برم 

راست میگی باید بی تفاوت باشم . تا الان هر دفه گف  من ذوق کردم بعد به فنا رفتم . دیگه باید همون ...

اره امتحان کن حتما اخه واقعا زشته بذار حساب کار دستش بیاد 

Throw out butterflies
2706