2733
2734

بیاباهم بریم خرید😍من هرچی میخرم همه عاشقش میشن

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینو نگو همه سلیقه دارن فقط متفاوته

رفته بودیم خرید ،یه زوج هم اومده بودن،خانوم یه چیزی پسندید ،آقا برگشت گفت زنای مردمم سلیقه دارن ،زن ماهم😑😑اعتماد به نفس خانوم نابود شد ،اعتماد به نفس داشته باش

تو اینستاگرام خیلی چیزا میتونی یادبگیری،ترکیب رنگا و نحوه‌ی ست کردن و خیلی چیزا

2738
واسم کلاس آموزشی بزار

بایدحضوری میتونستم باهات برم برم وبهترین هارونشونت میدادم فکرنکن گرون هابهترینن گاهی یه لباس ارزون ازصدتاگرون زیباتروجذابتره

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
ممنون

کاری نکردم عزیز❤