2733
2734

یه هفته هست که اشتها ندارم از همه چیز و همه کس بدم میاد حتی خودم احساس میکنم همه بو میدن ،از بوی پود مایع لباسشویی ،بوی غذا بیاد تو خونم که دیگه انقدر حالت تهوع میگیرم که نگو ،احساس سیری دارم انگار همیشه پر هستم ولی شکمم خالیه🥺راهکار چی دارید به غیر از دمیترون 😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من از هفت تا دوازده تهوع داشتم الان خوب خوبم اما ب بعضی بوها ب شدت حالم بد میشه

مثلا ی صابون مایع داشتیم اون

یا ی عطری داشتم ک قبلا عاشق اش بودم ...

من هم احساس سیری دارم و و گ

برای سلامتی جوجه‌م دعا کنید که دوباره سقط نشه..  

باید تحمل کنیم منم همینجورم 😭

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭

منم هفته ۱۰ ام و به شدت بی میلم به غذا

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
من از هفت تا دوازده تهوع داشتم الان خوب خوبم اما ب بعضی بوها ب شدت حالم بد میشه مثلا ی صابون مایع د ...

پسره نینی تون؟

میگن مامانایی که پسردارن خیلی خوش اشتها میشن

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
2706