2737
2734
‌ادمو یاد خیار میندازه 

نه اصلا 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
مگه اسمت چی بود ؟

ونوسم به معنی الهه عشق و زیبایی  اینا با سیارات اشتباه گرفته بودن یا میگفتن سیارات منظومه شمسی بعد کم کم به شمسی معروف شدم😐😂😂😂😂

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ونوسم به معنی الهه عشق و زیبایی  اینا با سیارات اشتباه گرفته بودن یا میگفتن سیارات منظومه شمسی ...

عزیزم 

خوشم نمیاد اسما رو مسخره میکنن 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2731
عزیزم  خوشم نمیاد اسما رو مسخره میکنن

والا یه سری سر لو دادانم رفتن گفتن شمسی بوده حالا مدیر نمیدونست شمسی کیه اخرش با کلی فکر گفتن ونوس😐😂😂😂

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶

بزار هارما 

اونوقت صداش بزن هامانم بابا نرده چافچافم

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5
والا یه سری سر لو دادانم رفتن گفتن شمسی بوده حالا مدیر نمیدونست شمسی کیه اخرش با کلی فکر گفتن ونوس😐 ...

😘😘😘😘😘

2738
بزار هارما  اونوقت صداش بزن هامانم بابا نرده چافچافم

@سنفیلااااءااااااا    

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5