2737
2734
عنوان

فضول محله

227 بازدید | 19 پست

چرا میگن نماز اول وقت آدم به درجات بالا میرسونه وباعث میشه از گناه دوری کنی ..من دیدم طرف نمازش اول وقته ولی به شدت دوبه هم زنه کار خراب کنه وفضوله یعنی از دیوار در دزدکی نگا میکنه فک وفامیلش که همسایشن چکار میکنن ...چند بارم دیدنش ودستش روشده

حالا نگین میخوای نماز خوندن ببری زیر سوال نه من خودم میخونم...ولی برام سواله این بشر که هر سال میره پیاده روی اربعین ونماز اول وقتش ترک نمیشه ..چرا اینجوریه...یعنی همه یجورایی شناختنش..

پ چرا امام حسین دعوتش میکنه کربلا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دلی نیست،من خودم بعضی موقع ها قرآن میتونم غرق میشم توش یهو ۳۰تا آیه بلند میخانم بعضی موقع ها هم یه آیه نخورده خسته میشم اما فقط ادامه میدم که بشه حداقل ۵ تا آیه دل خیلی مهمه،بعضی از رو عادت عبادات رو به جا میارن

دختر کورد،علاقمند به ادبیات و فرهنگ و موسیقی اصیل کوردی،طرفدار سرسخت استاد حسین صفامنش
2738

در اینکه نماز اول وقت آدم رو از گناه دور میکنه شکی نیست...شاید اگه نمازش نمیخوند کارای بدتر از این میکرد...بالاخره هر کسی یه عیبی داره اگه قرار بود امام حسین به غیبتی ما نگاه کنه که هیچ زائری نداشت

همین نمازسروقت وزیارت رفتن هم ریاکاریه جلومردم باوجودپول طلبیدن نمی خوات پول داره میره زیارت کسی که ازدل وجون نمازمیخونه وبه اهل بیت علاقه داره اعمالش براشون زحمت کشیده کاری نمی کنه ثواب عملش ازبین بره دیدن عیب مردم وتجسس  گناهه

گل مریم 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗همیشه به یادتم💞
2706