2733
2734
اره دارم میسوزم فقط من دیر فهمیدم گذشته بود البته تو هر رشته در حد ۶ نفر و ۸ نفر ظرفیت داشت فراگیر ع ...

از اساتیدت کمک بگیر 

از من به شما نصیحت : رشته ای را بخون که عاشقش باشی 

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منصرف شدم به خاطر پسرم ...تربیتش از دستم خارج شده بود و البته خودمم خیلی تحت فشار بودم ، اگه یادت با ...

اهان درسته حق داری

اره میدونم واقعا هم تواین راه موفق میشی اخه خیلی بهتونم‌میاد😉

عزیزم خودم ب معلمی واین رشته های حفظی علاقه دارم

بنظرت ایناهم سختن؟؟همین روانشناسی و علوم تربیتی واینکه اینده شغلیشون خوبه؟؟

از اساتیدت کمک بگیر  از من به شما نصیحت : رشته ای را بخون که عاشقش باشی

ادبیات و خیلی دوست داشتم همیشه واسه اینم اومدم خیلی عالیه تو این دو سه هفته که خوندم خیلی روم تاثیر گذاشت ببشتر عرفان و روانشناسی هست من خودمم فکر نمیکردم ادبیات ربطی به روانشناسی داشته باشه یا عرفان واقعا لذت بخشه الان میفهمم چرا اونایی که ادبیات میخونن اینقد اروم هستن 

2740
در حال حاضر بازار کار خوبی داره منم علوم تربیتی خوندم و تو استخدامی معلم شدم

از پیام نور خوندی یا فرهنگیان؟؟

واینکه این ک میگن استخدامی اموزش و پرورش رو بردلشتن و از فرهنگیان میگیرن حقیقت دازه؟

تا ۴سال دیگه ممونه برداشته بشه

از پیام نور خوندی یا فرهنگیان؟؟ واینکه این ک میگن استخدامی اموزش و پرورش رو بردلشتن و از فرهنگیان م ...

من دانشگاه دولتی خوندم تو استخدامی امتحان دادم و قبول شدم. هنوز هیچی مشخص نیست هر سال یه قانونه

اهان درسته حق داری اره میدونم واقعا هم تواین راه موفق میشی اخه خیلی بهتونم‌میاد😉 عزیزم خودم ب معل ...

به نظر من که برای شما رشته های حفظی بهتره

حقوق با روحیه ات جور نیست و آزمونش مصیبته 

علوم تربیتی و مشاوره و روانشناسی هم برای زندگی خوبه هم امکان استخدام داره

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
ن بابا میگن راحتش کردن

هیچ جا اندازه پیام نور سخت نیست 😄

فقط اسمشه که راحته

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.