2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان واسه فراگیر ارشد شرکت کردم اومدم ادبیات نداشت رشته خودم فراگیر شهری که هستم رساله قشیریه و کشف المحجوب یعنی به همان فارسی دری سه ساعت باید فک کنم چی داره میگه بعد دو قسمت از شاهنامه سرو سایه افکن و نامور نامه و نقد ادبی فقط نزدیک ۶۰۰ صفحه است و متون نظم فارسی که اصلا کتابش وجود نداره چاپ نشده حدود ۲۰۰۰ صفحه غیر متون ادبی فقط باید بخونم همه هم مطلب واسه ۸ واحد

2731
منم دکتری خودمو آزاد خوندم و سخت بود ولی کلا پیام نور چون کتاب محور هست ، دانشجوهاش سواد خوبی دارن

دکترا فرق داره قطعا سخته اما فک کنم دکترا پیام نور دیگه شبیه نبرد با اژدها باشه استرسش😩 خسته شدم از خوندن دلم میخواست ارشد راحت باشه ولی این بدتره هر چند فک نکنم قبول بشم ۲۰ نفر میخواد 

2740
سلام خوبی عزیزم میخوایی بری روانشناسی؟پس تکلیف کنکورت چی میشه  من شوهرم میگه بنویستم حقوق😬😬

منصرف شدم به خاطر پسرم ...تربیتش از دستم خارج شده بود و البته خودمم خیلی تحت فشار بودم ، اگه یادت باشه قبلا هم گفتم برات که به روانشناسی هم علاقه دارم 

حقوق هم خوبه اما با وجود ۲ تا بچه خیلی سختت میشه

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
دکترا فرق داره قطعا سخته اما فک کنم دکترا پیام نور دیگه شبیه نبرد با اژدها باشه استرسش😩 خسته شدم از ...

ارشد بدون آزمون داشت امسال پیام نور 

نگران نباش بچه های پیام نور خوب قبول میشن توی کنکور 

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم

اصلنم پیامنور سخت نیس من ارشدمو پیامنور گرفتم رشته حقوق  کافی درسات انباشته نشه ازخودش اسونتر خودشه  کارشناسیمم ملی بودم سخت تر از پیامنور بود و سوادش خیلی بیشتره 

ارشد بدون آزمون داشت امسال پیام نور  نگران نباش بچه های پیام نور خوب قبول میشن توی کنکور

اره دارم میسوزم فقط من دیر فهمیدم گذشته بود البته تو هر رشته در حد ۶ نفر و ۸ نفر ظرفیت داشت فراگیر عزیزم امسال سال اخری هست که برگزار میشه منم باید فقط شهر خودم باشم بخاطر همسرم و فراگیر باید نمره قبولی رو بیاری منم تغییر رشته دادم فکر نمیکردم ادبیاتش سخت باشه ولی قشیریه و کشف المحجوب سخته فارسی دری هست خوندنش سخته واسه منی که از مدیریت اومدم دستور زبانش هم که کتابش چاپ نشده وجود نداره موندم چیکار کنم 

2706